Результати поіменного голосування ХХI сесії селищної ради VII скликання 01.03.2017р

Результати поіменного голосування ХХІ сесії селищної ради VII скликання 01.03.2017 року питання № 1 „Про затвердження порядку денного ХХІ сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна відсутній
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за

Результати поіменного голосування ХХІ сесії селищної ради VII скликання 01.03.2017 року питання № 2 „Про внесення змін до рішення №2 ХVII сесії селищної ради VII скликання від 20.12.2016р. “Про бюджет селищної ради на 2017 рік” з урахуванням змін внесених рішенням XX сесії селищної ради VII скликання.

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна за
2 Мартиненко Володимир Іванович відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович за
4 Кавун Володимир Володимирович відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович за
6 Степаненко Марина Вікторівна відсутній
7 Шевцов Григорій Федорович за
8 Бондар Віктор Миколайович за
9 Шутько Ігор Сергійович за
10 Калюга Сергій Миколайович за
11 Кучма Ірина Володимирівна за
12 Блащук Сергій Дмитрович відсутній
13 Лисенко Олександр Григорович за
14 Шутько Тетяна Олександрівна відсутній
15 Полтавець Олександр Володимирович за
16 Радченко Алла Іванівна за
17 Токар Олександр Миколайович за
18 Максімов Олег Вікторович за
19 Шутько Роман Сергійович відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович за
21 Буряк Микола Іванович відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович за
23 Тютя Валентина Іванівна за
24 Скиба Анатолій Володимирович за
25 Нікітенко Галина Василівна за
26 Ханейчук Юрій Миколайович за