Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 1 „Про затвердження порядку денного ХХ сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 2 „Про розгляд листа Борівської районної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна Утрималася
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Утримався
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 5 „Про проведення топографо-геодезичних вишукувань на території Борівської селищної ради для подальшої розробки Генерального плану населеного пункту селища Борова”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 6 „Про виготовлення пректно- кошторисної документації колишнього гуртожитку по вул. Миру 70 в смт. Борова”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 3 „Про розгляд листа Борівського КВКП”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 4 „Про розробку проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту вуличної мережі освітлення по вул. Першотравневій в межах будинків від №1 до № 86 в смт. Борова

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 7 „Про внесення змін в рішення №2 ХVІІ сесії VII скликання від 20.12.2016 року ”Про бюджет селищної ради на 2017 рік ”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 8 „Про розгляд листа Відділу освіти Борівської РДА”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 9 „Про внесення змін в рішення ХІV сесії селищної ради VIІ скликання від 20.10.2016р. № 39 „Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/для обслуговування нежитлової будівлі та споруд в смт. Борова по вул. Центральній, № 3, ПАТ „Укртелеком”.

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 10 „Про передачу з комунальної власності територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні музичного інструменту у спільну власність територіальних громад сіл, селища району”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 11 „Про розірвання договору оренди земельної ділянки по вул. Миру,38-а,в смт. Борова.”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року № 12 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Східній гр. Колесніковій О.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 13 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Піщаній,17, гр. Шевченко К.С.

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 14 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Слобідській, гр. Кравцовій В.Г.”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 15 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова в районі вул. Підлиманської гр. Шестопалу Р.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 16 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Гагаріна гр. Швидич Н.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 17 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Корні О.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 18 „Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Центральній,75, гр. Корні О.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 19 „Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по вул. Миру,38-а, з ФОП Тіхоновим С.М.

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 року питання № 20 „Про упорядкування штатного розпису працівників культури селищної ради”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна Не голосувала
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна Не голосувала
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 питання № 21 „Про виготовлення Детального плану території під перспективу житлової забудови з розбивкою кварталів, вулиць, проїзних частин та земельних ділянок для подальшого будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд громадянам селищної ради.”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 питання № 22 „Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в смт. Борова по вул. Парковій,6,кв.1, гр. Калюзі С.М.

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович Не голосував
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 питання № 23 „Про внесення змін та доповнень в рішення ХІІ сесії селищної ради VII скликання від 08.09.2016 № 12„Про затвердження проекту землеустрою та продаж права оренди земельної ділянки на земельних торгах у формі аукціону”

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович Утримався
10 Калюга Сергій Миколайович Не голосував
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Результати поіменного голосування ХХ сесії селищної ради VII скликання 09.02.2017 питання № 24 „ Про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Борівської селищної ради на 2017 рік”, затвердженої рішенням ХVІІІ сесії селищної ради VII скликання від 28.12.2016року №2.

Номер виборчого округу Прізвище, імя, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович Відсутній
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович За
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна За
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна Відсутня
15 Полтавець Олександр Володимирович За
16 Радченко Алла Іванівна За
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович Відсутній
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович Відсутній
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За