відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Сьогодні, в п”ятницю, 10 листопада, у залі Борівського районного будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, яке було встановлено Указом Президента України № 717 від 30 грудня 2013 року «Про додаткові заходи щодо державної підтримки культури і мистецтва в Україні».

Вітальні слова, нагородження та святковий концерт – уже традиційна форма відзначення професійного свята. Діячів культури привітали голова Борівської райдержадміністрації Кіян В.О., голова районної ради Клименко О.В. та Борівський селищний голова Тертишний О.В.

Звертаючись до учасників урочистостей керівники району зазначили, що діяльність працівників цієї важливої сфери, яка спрямована на збереження самобутності, відродження народних звичаїв і традицій, вражає своєю неповторністю і яскравим колоритом, що своєю творчістю працівники культури дарують людям радість, утверджують на землі ідеали Добра, Любові і Краси, своєю щоденною плідною працею зберігають і примножують національну культуру та народне мистецтво.

Селищний голова Тертишний О.В. подякував учасникам зібрання за відданість обраній справі та побажав, аби кожен їхній день був сповнений творчого натхнення і життєвих перемог та коротенько розповів про творчі надбання та здобутки Борівського міського будинку культури, Шийківського сільського клубу та Новоплатонівського сільського клубу, які безпосередньо підпорядковані селищній раді. Також, селищний голова вручив Подяки працівникам та аматорам Борівського міського будинку культури, Шийківського та Новоплатонівського сільських клубів за збереження і розвиток української культури, плідну творчу працю, високий професіоналізм.

Урочистості до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва завершилися святковим концертом.

Борівська селищна рада