Відбулася зустріч селищного голови з громадою селищної ради

foto

19 листопада о 10-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури відбулася зустріч селищного голови Тертишного О.В. з громадою селищної ради. На початку своєї доповіді селищний голова подякував всім за виявлену довіру очолювати територіальну громаду селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні. В своєму звіті він ознайомив присутніх з роботою проведеною селищною радою та виконавчим комітетом селищної ради в період з листопада 2015 року по жовтень 2016 року включно і окреслив основні напрямки роботи селищної ради на 2017 рік.

В кінці зустрічі Олександр Володимирович відповів на всі питання, які були задані йому присутніми. Особливо це стосувалось ремонту покрівель багатоповерхових будинків, ремонту доріг, підвищення тарифів на комунальні послуги. На кожне питання селищним головою була надана конкретна відповідь.

Селищний голова подякував всіх присутніх за підтримку, небайдужість до життя, проблем селищної ради та наголосив, що тільки завдяки спільній роботі можна досягти бажаних результатів.