Результати поіменного голосування ХІ сесія селищної ради

08.08.2016 року о 10-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (кім.4) /смт.Борова, вул. Миру,19/ відбулося засідання ХІ сесії селищної ради VII скликання. Результати поіменного голосування: питання № 1 „Про затвердження порядку денного ХІ сесії селищної ради VІІ скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім”я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Питання № 2 „Затвердження проектно – кошторисної документації на проведення капітального ремонту доріг по вул. Затишній та на 14 кварталі в смт. Борова”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Питання № 3 „Про розробку проектно – кошторисної документації на проведення капітального ремонту огорожі кладовища в с. Новоплатонівка”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Питання № 4 „Про внесення змін до штатного розпису”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Питання № 5 „Про внесення змін в рішення № 2 IV сесії VII скликання від 24.12.2015р. “Про бюджет селищної ради на 2016рік” з урахуванням змін внесених рішенням V,VI, VII, VIII, ІХ,Х cесії селищної ради VII скликання”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

 

Питання № 6 „ Звіт начальника Борівського КВКП про фінансово – господарську діяльність підприємства за І півріччя 2016 року”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Питання № 7 „Про надання дозволу селищному голові на укладання договору для передачі та прийняття коштів між місцевими бюджетами Борівської селищної ради та Борівської районної ради Борівського району Харківської області на здійснення видатків місцевих бюджетів на 2017 бюджетний рік”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Питання № 8 „Про розгляд листа філії ГПУ „Шебелинкагазвидобування” ПАТ „Укргазвидобування”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Питання № 9 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Парковій, гр. Татарову С.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Питання № 10 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок в приватну власність в смт. Борова по вул. Першотравневій, гр. Щербині С.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

Питання № 11 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова   гр. Левун С.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Питання № 12 „Про затвердження технічної документації та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Північній, буд.26, гр. Поляковій І.І..”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Питання № 13 „Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Світлій, буд.45-а,гр.Мірошніченко Г.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Питання № 14 „Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с.Новоплатонівна по вул. Польовій,9, гр. Твердохліб М.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Питання № 15 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова в районі 14 кварталу, гр. Нерсісяну С.Н.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович Не голосував
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

 

Питання № 16 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Бойні   по вул. Підлиманській, гр. Крижановському О.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Питання № 17 „Про внесення змін в рішення LХV сесії селищної ради VІ скликання від 21.08.2015р. № 8”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Питання № 18 „Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по пров. Миру з ФОП Кулієвою Є.Г.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович утримався
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович утримався
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович проти
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович проти
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович Утримався
18 Максімов Олег Вікторович утримався
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Питання № 19 „Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова на 14 кварталі з ФОП Шевцовою В.П.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Не голосував
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна утрималась
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Питання № 20 „Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова на перехресті вулиць Миру та Привокзальної з ФОП Бізонич Л.М. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

 

 

 

 

Питання № 21 „Про поновлення договору оренди земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі   в смт. Борова по вул. Московській, гр.Шишкіній Т.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Питання № 22 „Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в смт.Борова гр. Шалашному А.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Питання № 23 „Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в смт.Борова гр. Гусєву С.Г. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Питання № 24 „Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в смт.Борова гр. Амірханяну А.Ф.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Питання № 25 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі в смт.Борова по вул. Кооперативній, гр. Суботіну В.Ю.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Питання № 26 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі в смт.Борова по вул. Привокзальній, гр. Калюзі О.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Питання № 27 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Шапошніковій М.Г.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

Питання №28 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Гомону В.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання №29 „Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Шийківка по вул. Центральній, буд. 39, гр. Павловичу В.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 30 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Центральній, гр. Павловичу В.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

 

 

 

 

питання № 31 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Привокзальній, гр. Корінному В.Й.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 32 „Про розгляд звернення гр. Доскача А.В. ”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 33 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Дякову Є.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович Утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна проти
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 34 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Висоцькій О.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна проти
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 35 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Глухачову В.М.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна проти
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

 

питання № 36 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Певній О.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна проти
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 37 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Калюзі В.І..”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович утримався
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович утримався
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна проти
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 38 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в смт. Борова по   вул. Північній, гр. Небувайлу І.З.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович не голосував
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 39 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в смт. Борова по вул. Північній, гр. Небувайло Г.С.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович не голосував
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 40 „Про передачу земельної ділянки в приватну власність для обслуговування індивідуального гаража в смт. Борова на 14 кварталі, гр. Тарасюк О.О.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович  За

 

питання № 41 „Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої безоплатно у приватну власність, по вул. Першотравневій, в смт. Борова гр. Фролову В.І.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович  За

питання № 42 „Про списання та зняття з балансу оргтехніки та комп¢ютерної техніки”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 43 „Про розгляд рішення ІХ сесії Борівської районної ради VII скликання від 12.07.2016р. „Про депутатський запит депутата районної ради Федченка С.В. до Борівського селищного голови Тертишного О.В.”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 44 „Про початок процедури проведення конкурсу на право оренди майна, що знаходиться у спільній власності територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За

питання № 45 „Про розробку робочогопроекту на капітальний ремонт Борівського ДНЗ (ясла – садок) № 3 „Золота рибка” Борівської селищної ради Борівського району Харківської області”

Номер виборчого округу Прізвище, ім¢я, по батькові вибір
1 Бережна Людмила Василівна Відсутня
2 Мартиненко Володимир Іванович Відсутній
3 Нерсісян Саак Норайрович За
4 Кавун Володимир Володимирович За
5 Небувайло Олександр Іванович За
6 Степаненко Марина Вікторівна За
7 Шевцов Григорій Федорович За
8 Бондар Віктор Миколайович Відсутній
9 Шутько Ігор Сергійович За
10 Калюга Сергій Миколайович За
11 Кучма Ірина Володимирівна Відпустка
12 Блащук Сергій Дмитрович За
13 Лисенко Олександр Григорович За
14 Шутько Тетяна Олександрівна За
15 Полтавець Олександр Володимирович Відсутній
16 Радченко Алла Іванівна Відсутня
17 Токар Олександр Миколайович За
18 Максімов Олег Вікторович За
19 Шутько Роман Сергійович Відсутній
20 Болгарський Володимир Олексійович За
21 Буряк Микола Іванович Відсутній
22 Дуднік Олександр Степанович За
23 Тютя Валентина Іванівна За
24 Скиба Анатолій Володимирович За
25 Нікітенко Галина Василівна За
26 Ханейчук Юрій Миколайович За