порядок денний VIII сесії селищної ради VII скликання

 

29.03.2016 року о 14-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (кім.4) /смт.Борова, вул. Миру,19/ відбудеться засідання чергової VІII сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного VІІІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про внесення змін в рішення №2 IV сесії VII скликання від 24.12.2015р. “Про бюджет селищної ради на 2016рік” з урахуванням змін внесених рішенням V,VI, VII cесії селищної ради VII скликання.
 3. Про внесення змін в Регламент селищної ради.
 4. Про внесення доповнення до Програми організації підвозу учнів на території Борівської селищної ради на 2016 рік.
 5. Про склад комісії з питань прийняття квартири у комунальну власність територіальної громади сел. Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні.
 6. Про затвердження технічної документації та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Новоплатонівка по вул. Центральній, буд.7, гр. Гамалій Л.М.
 7. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Привокзальній, гр. Грицику М.П.
 8. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова   гр. Ткачову В.С.
 9. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Новоплатонівка   гр. Нікітенку О.М.
 10. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Піщаній, гр. Колєсніковій В.Л.
 11. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова   гр. Острижній О.А.
 12. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Новоплатонівка по вул. Новій,14, гр. Трембаку В.І.
 13. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для будівництва магазину та складу по вул.Миру,49-В,в смт.Борова ФОП Нефьодову О.А.
 14. Про затвердження технічної документації та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул.Шкільній, буд.77, гр. Сосновику Ю.А.
 15. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова   гр. Теслі А.М.
 16. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова   гр. Сосновик Н.М.
 17. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова   гр. Сосновику М.Ю.
 18. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова   гр. Цапковій Ю.Ю.
 19. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова   гр. Ларіонову О.Ю.
 20. Про затвердження акта обстеження земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва нежитлової будівлі в смт.Борова по вул. Парковій, гр. Татарову С.С.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Першотравневій, гр. Щербині С.М.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Новоплатонівка по вул. Центральній, гр. Білоцерковцю І.Ю.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова гр. Борисенку Ю.В.
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ для будівництва та обслуговування індивідуального гаража в смт. Борова по вул. Миру, гр. Шевцову А.Л.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова гр. Нерсісяну С.Н.
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Борова по пров. Сонячному, буд. 2 /квартира1/ гр. Стрельніку С.А.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в с. Бойні по вул. Підлиманській, гр. П¢яниці М.Г.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова в районі вул. Північної, гр. Тімофєєву Р.М.
 29. Про замовлення селищною радою експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Миру № 16-в, в смт. Борова, для подальшого її викупу ФОП Єфіменком С.М.
 30. Про припинення права користування земельними ділянками громадянам селищної ради.
 31. Про поновлення договору оренди земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі   в смт. Борова по пров. Шкільному ФОП Федорченку М.Б.
 32. Про розірвання договору оренди земельної ділянки.