оголошення щодо можливості підвищення кваліфікації

Оголошення!

         На сьогодні ринок управління багатоквартирними будинками перебуває на стадіє становлення та потребує фахової підготовки потенційних управителів, а також підвищення кваліфікації діючих в контексті нового законодавства.

Відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» з 01 липня 2016 року на місцевий ринок праці вводиться новий суб’єкт відносин – управитель багатоквартирного будинку.

Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розроблено типовий проект Типової освітньо-професійної програми для здобуття кваліфікації «Управитель багатоквартирного житлового будинку». Дана програма надасть змогу потенційним управителям отримати фахові знання з норм чинного законодавства у сфері врегулювання житлових відносин, форм управління багатоквартирним будинком, порядком прийняття багатоквартирного будинку в управління, особливості договірного врегулювання управителя із співвласниками, ОСББ та його структурними органами, порядок забезпечення мешканців багатоквартирних будинку житлово-комунальними послугами тощо.

Зацікавлених осіб щодо можливості підвищення кваліфікації з питань організації надання послуг з управління та утримання житлово-комунального комплексу на базі Харківського центру професійно технічної освіти державної служби зайнятості звертатися до Борівського районного центру зайнятості з понеділка по четвер з 08-00 до 17-00, в п’ятницю з 08-00 до 16-00, який знаходиться за адресою: сел. Борова, вул. Поштова, 4б та за телефонами 6-68-05, 6-10-61.