Конкурс з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів

Виконавчий комітет Борівської селищної ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території селища Борова.

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: виконавчий комітет Борівської селищної ради, 63801, Харківська обл., смт. Борова, вул. Миру, 19.

Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати  зв¢язок з учасниками конкурсу:   Жук Ю.О. – заступник селищного голови, тел. 6-13-41.

Способи, місце та кінцевий строк надання конкурсних пропозицій:

особисто або поштою до 13-00 год. 10 березня 2017 року ( на протязі місяця з дня оприлюднення на на офіційному сайті селищної ради) в каб. № 33 Борівської селищної ради.

Місце, день та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

в каб. № 33 Борівської селищної ради 10 березня 20167 року об 14-00 год.

Способи та місце отримання конкурсної документації:

особисто або поштою в каб. № 33    Борівської селищної ради.

Розмір плати за участь у конкурсі: не передбачено.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

в межах селища Борова.

Перелік розміщених у зазначених межах об’єктів утворення побутових відходів: приватні житлові будинки, комунальні житлові будинки, підприємства,  установи, організації  на території селища Борова.

Середня відстань до об’єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження: при планово-подвірному вивезенню побутових відходів середній кілометраж становить 15 км.

Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

багатоквартирні житлові будинки;

одноквартирні житлові будинки;

підприємства, установи та організації:

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами – побутові відходи вивозяться на  сміттєзвалище смт.Борова.