ІНФОРМУЄ ВІДДІЛ У БОРІВСЬКОМУ РАЙОНІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

6

ІНФОРМУЄ ВІДДІЛ У БОРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

 ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру здійснюються заходи із наповнення Державного земельного кадастру та виправлення помилок, які містяться в ньому.

В зв’язку з чим, доводимо до відома мешканців селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні про необхідність приведення до вимог чинного земельного законодавства   наявних у вас правовстановлюючих документів на землю.

Так, як з 01 січня 2013 року відбувається активне наповнення Державного земельного кадастру сформованими земельними ділянками, то особлива увага приділяється державним актам на право приватної власності на землю, які громадяни отримали до 01 січня 2004 року.

Стосовно того, чи внесені відомості про вашу земельну ділянку до Державного земельного кадастру ви можете перевірити зайшовши на Публічну кадастрову карту за посиланням http://map.land.gov.ua , якщо ви не знайшли свою земельну ділянку чи виявили розбіжності, то вам необхідно звернутися до відділу у Борівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, що знаходиться за адресою: смт. Борова, вул.. Миру,10-А, взявши з собою правовстановлюючі документа на земельну ділянку та документи, які посвідчують особу.