інформує управління соціального захисту населення Борівської РДА

До уваги учасників бойових дій (АТО)

Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції, регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням” (зі змінами). Учасник бойових дій АТО може самостійно обрати санаторій для оздоровлення, та звертається до управління, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. Термін лікування становить 18-21 день.

 

Для взяття на облік особа чи її законний представник подає:

– заяву,

– медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о,

– копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни,

– документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення,

– військовий квиток.

Під час подання копій особи надають їх оригінали для огляду.

 

Дія цього Порядку не поширюється на осіб, зазначених у Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 (Офіційний вісник України, 2006 р., № 8, ст. 444; 2013 р., № 96, ст. 3552), та Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 446 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 32, ст. 1346).

 

За довідками звертатися до управління соціального захисту населення Борівської райдержадміністрації кабінет №3, телефон 6-11-28.