Інформація для громадян, власників тварин (молодняку) щодо отримання дотації за молодняк

123

До уваги мешканців смт. Борова, сіл Бойні, Новоплатонівка та Шийківка!

              До Борівської селищної ради 16 квітня 2019 року надійшов лист від управління агропромислового розвитку Борівської райдержадміністрації, в якому повідомляється про початок роботи Програми “Державна підтримка тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)” для виконання якої прийнято Порядок використання коштів передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), затверджений  постановою КМУ   № 170 від 07.02.2018р.

Громадянам, власникам тварин (молодняку), необхідно звернутися до селищної ради та надати документи (паспорт, ідентифікаційний номер, номер поточного рахунку, відкритого у банку, найменування відділення банку, ідентифікаційний номер молодняка великої рогатої худоби, серія і номер паспорта тварини)  для подальшого отримання дотації за молодняк.

За більш детальною інформацією звертатися до селищної ради (вул. Миру,19, смт. Борова, каб.40, 2-й поверх) або за телефоном 6-15-88