До відома депутатів селищної ради

285463995

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 13 листопада 2019 року  о 10-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться LХІІ сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного LХІІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про розгляд листа відділу освіти Борівської районної державної адміінстрації.
 3. Про внесення змін в рішення №2 LІ сесії селищної ради VІІ скликання від 18.12.2018 року «Про бюджет селищної ради на 2019 рік » з урахуванням змін внесених рішенням LIІ, LV, LVІ, LVІІ, LVІІІ, LІХ, LX, LXІ сесії селищної ради .
 4. Про затвердження Положення про громадські пасовища на території Борівської селищної ради.
 5. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Шевцовій В.П.
 6. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Бєлік О.С.
 7. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради, гр. Федосєєву В.Г.
 8. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт.Борова по вул. Центральній,227, гр. Дубограй О.В.
 9. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність для будівництва індивідуальних гаражів в смт. Борова по вул. Центральній та Пратизанській в смт. Борова, гр. Міщенку О.І.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в приватну власність в смт. Борова по вул. Першотравневій, буд. 99, гр. Кравцову С.Ю.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в приватну власність в смт. Борова по вул. Шкільній, буд. 34, гр. Роженко О.М.
 12. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння та виписання худоби по вул.Центральній, в смт. Борова, гр. Шульзі Ю.О.
 13. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Борівської селищної Ради народних депутатів від 09.09.1997 р. № 146 „Про передачу земельних ділянок у приватну власність і користування”
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Солонічевій Н.С.