До відома депутатів селищної ради

uvaga-ogoloshennya

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 16 жовтня 2019 року  о 10-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться LХІ сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного LХІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І півріччя 2019 року.
 3. Про розгляд питання щодо фінансування проектів-переможців конкурсу громадських проектів.
 4. Про розгляд листа Борівського дошкільного начального закладу (ясла – садок) № 3 “Золота рибка”.
 5. Про внесення змін в рішення №2 LІ сесії селищної ради VІІ скликання від 18.12.2018 року «Про бюджет селищної ради на 2019 рік » з урахуванням змін внесених рішенням LIІ, LV, LVІ, LVІІ, LVІІІ, LІХ, LX сесії селищної ради .
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в приватну власність в смт. Борова по вул. Московській, буд. 54, гр. Любій О.С.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в приватну власність в смт. Борова по вул. Московській, буд. 54, гр. Любій О.С.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Московській, буд. 57, гр. Граборовій І.В.
 9. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння та виписання худоби по вул.Центральній, в смт. Борова, гр. Солонічевій Н.С.
 10. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Волкову М.В.
 11. Про внесення змін в рішення ХV сесії селищної ради VІ скликання від 23.12.2011 р. № 3 „Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі -гаража на 14 кварталі в сел. Борова, гр. Кучмі В.І.”
 12. Про внесення змін до рішення ХLІХ сесії селищної радиVІІ скликання від 13.11.18 р. № 5 “Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні, в смт. Борова по вул. Поштовій,4, та на 14 кварталі,12-А”
 13. Про внесення змін в рішення ХХVІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 02.08.2017 р. № 27 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради, гр. Любій С.С.”.
 14. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні, в с. Новоплатонівка по вул. Лісовій,1-А,Борівського району Харківської області.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Бойні по вул. Підлиманській, гр. Сикало М.М.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Новоплатонівка по вул. Лісовій, гр. Забиренку А.О.
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Горького, гр. Вінніку С.М.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка, на території Борівської селищної ради, гр. Вінніку М.С.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка, на території Борівської селищної ради, гр. Похвалій А.С.
 20. Про розгляд листа Борівського відділу поліції Ізюмського ВП ГУНП в Харківській області щодо упровадження системи відео спостереження на території смт. Борова, шляхом встановлення камер відео спостереження.
 21. Про розгляд подання Головного управління Державної податкової служби у Харківській області щодо сплати податкових зобов’язань Борівського комунального водопровідно – каналізаційного підприємства та Борівського комунального підприємства “Житлово – комунальне господарство”.
 22. Про затвердження коригування кошторисної частини проектної документації “Капітальний ремонт дороги по вул. Затишній в смт. Борова Борівського району Харківської області” .
 23. Про затвердження проектно – кошторисної документації “Капітальний ремонт даху будинку № 7 по пров. Миру в смт. Борова Борівського району Харківської області”.