До відома депутатів селищної ради

285463995

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 18 вересня 2019 року  о 10-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться LХ сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним: 1. Про затвердження порядку денного LХ сесії селищної ради VІІ скликання.

 1. Про внесення змін в рішення №2 LІ сесії селищної ради VІІ скликання від 18.12.2018 року «Про бюджет селищної ради на 2019 рік » з урахуванням змін внесених рішенням LIІ, LV, LVІ, LVІІ, LVІІІ, LІХ сесії селищної ради .
 2. Про внесення доповнення до Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Борівської селищної ради на 2017-2020 роки.
 3. Про розробку механізму використання земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби на території Борівської селищної ради.
 4. Про затвердження проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт літніх павільйонів (4 шт.) Борівського дошкільного навчального закладу № 3 “Золота рибка” за адресою: вул. 14 квартал,12-а,смт. Борова”
 5. Про розгляд листа Виробничого підрозділу “Куп’янська дирекція залізничних перевезень” Регіональної філії “Південна залізниця” АТ “Українська залізниця”.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Шкільній,буд.55, гр. Тепловій Л.Т.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Садовій, буд. 25-Б, гр. Вінніку О.М.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Світлій, буд. 140-Б, гр. Бурлачці Л.І.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Українській,буд.50 , гр. Блащуку Д.І.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Борівської селищної ради гр. Рибалці В.І.
 11. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул.Підлиманській, № 25-а, в смт. Борова, гр. Синицькому С.Г.
 12. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Новоплатонівка по вул. Новій, гр. Жирову В.Д.
 13. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення,що надається у власність шляхом викупугр.Шевцовій С.Г.
 14. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надається у власність шляхом викупу гр. Калюзі Т.Ф.
 15. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надається у власність шляхом викупу гр.Марущенку В.В.
 16. Про укладання трьохсторонньої угодипро заміну сторони Орендаряз ФОП Шутька С.М. на ФОП Вацовського В.І. у Договорі оренди землі від 01.12.2015р., яка знаходиться на території Борівської селищної ради по вул.Шкільній,38-д, в смт. Борова   Борівського району Харківської області для обслуговування пункту дрібного ремонту автомобілів та шиномонтажу
 17. Про внесення змін в рішення LІХ сесії селищної ради VІІ скликання від 07.08.2019 р. № 34 „Про надання  дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва адміністративних межах Борівської селищної ради, гр. Раєвській Л.П.”
 18. Про внесення змін в рішення ХІХ сесії селищної ради VІІ скликання від 26.01.2017 р. № 8 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської  селищної ради, гр. Курилу О.В.”
 19. Про внесення змін в рішення ХХХІХ сесії селищної ради VІІ скликання від 21.06.2018 р. № 24 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Євтіхієвій Н.В.”
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаража в смт.Борова у дворі двоповерхових будинків по вул. Партизанській та вул. Центральній, гр. Міщенку О.І.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Грищенко К.І.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в смт. Борова по пров. Вишневому, гр.  Степаненко М.В.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в смт. Борова по пров. Піщаному, гр.  Колеснікову К.П.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Гонтарю В.П.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка, на території Борівської селищної ради, гр. Вінніку М.С.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради, гр. Бровку В.А.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування з1/2 частини нежитлової будівлі в смт. Борова по вул. Підлиманській,25-д, гр. Синицькому С.Г.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Світлій, гр. Пацюк Д.М.
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Світлій, гр. Пацюк О.Е.
 30. Про розгляд заяви гр. Вітченка О.П. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 31. Про списання та зняття з балансу основних засобів та інших нематеріальних активів.