До відома депутатів селищної ради

22

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 07 серпня 2019 року  о 10-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться LІХ сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним: 1. Про затвердження порядку денного LІХ сесії селищної ради VІІ скликання.

 1. Про розгляд листа Борівського комунального підприємства “Житлово – комунальне господарство”.
 2. Про розгляд листа Борівського комунального водопровідно – каналізаційного підприємства щодо надання фінансової допомоги.
 3. Про затвердження переліку проектів переможців конкурсу громадських проектів та виділення коштів на їх реалізацію у 2019 році.
 4. Про розгляд рішення ХLIX сесії районної ради VII скликання від 26.07.2019р. „Про звернення до Борівської селищної та сільських рад щодо виділення субвенції з їх селищного та сільських бюджетів районному бюджету на фінансування в 2019 році витрат на розроблення схеми санітарного очищення території населених пунктів Борівського району Харківської області на розрахунковий термін 25 років з визначенням першочергових (5 років) та довгострокових заходів”
 5. Про розгляд листа Борівського районного сектору Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.
 6. Про внесення змін в рішення №2 LІ сесії селищної ради VІІ скликання від 18.12.2018 року «Про бюджет селищної ради на 2019 рік » з урахуванням змін внесених рішенням LIІ, LV, LVІ, LVІІ, LVІІІ сесії селищної ради .
 7. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Борівської селищної ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2019 -2020 роки .
 8. Про внесення доповнень до рішення ІV сесії селищної ради VІІ скликання від 24.12. 2015 р. № 6 “Про Програму розвитку та реформування житлово-комунального господарства селищної ради на 2016 –2020 р.р”, з урахуванням змін внесених рішеннями VІІ,ХІІІ,ХХХІV,ХХХV, ХХХVІІІ,ХХХІХ, ХLІV, ХLV, ХLVІІ, ХLVІІІ, L, LІ сесій селищної ради VІІ скликання.
 9. Про внесення змін до штатного розпису Борівського дошкільного навчального закладу (ясла – садок)№ 1.
 10. Про внесення доповнення до рішення LVІ сесії селищної ради VІІ скликання від 07.05.2019р. № 15 ” Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на 2020 рік “
 11. Про припинення права користування земельними ділянками в смт. Борова громадянам селищної ради.
 12. Про поновлення договору користування місцем розташування тимчасової споруди (ТС № 1вагончик) в смт. Борова, на 14 кварталі, гр. Карову А.А.
 13. Про поновлення договору користування місцем розташування тимчасової споруди (ТС № 2 з навісом) в смт. Борова, на 14 кварталі, гр. Карову А.А.
 14. Про передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Комарова, буд. 4, гр. Будніку В.О.
 15. Про внесення доповнення до договору оренди землі від 20.09.2015р.
 16. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Гусєву С.Г.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по пров. Комунальному,буд.30, гр. Літвінову С.Е.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Шкільній,буд.30, гр. Курилу О.В.
 19. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Гагаріна, гр. Тюті В.І.
 20. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Родімкіній Д.Д.
 21. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради гр. Дворник К.В.
 22. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Кудряшову І.О.
 23. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Кудряшову О.В.
 24. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради гр. Рябикіну Ю.І.
 25. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Скрябіній Н.М.
 26. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Столбі Г.М.
 27. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Столбі Є.О.
 28. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Столбі Л.В.
 29. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Столбі М.М.
 30. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Столбі О.В.
 31. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Штельмаху Є.О.
 32. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Столбі В.М.
 33. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Борівської селищної ради, гр. Раєвській Л.П.
 34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Шаповалову А.О.
 35. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Любому М.І.
 36. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Бурлачці Г.О.
 37. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в смт. Борова по вул. Миру(за будинком № 29)гр.  Щербаку В.І.
 38. Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в смт. Борова по вул. Миру (за нежитловою будівлею № 38) гр.  Сотнікову Є.О.
 39. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в смт. Борова по вул. Першотравневій, гр.  Єрьоменку М.В.
 40. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаража в смт.Борова по вул. Миру, гр. Скрипниченку О.В.
 41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Миру (за господарськими будівлями будинку № 36) , гр. Швидичу Р.М.