До відома депутатів селищної ради

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 07 лютого 2019 року о 10-оо год. в приміщенні Борівської селищної ради (вул. Миру,19, смт. Борова, 2-й поверх, малий зал) відбудеться LII сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного LII сесії селищної ради VІІ скликання.
 1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2018 рік
 1. Про план роботи селищної ради на 2019 рік.
 1. Про виділення субвенції на співфінансування витрат на оплату міні – проектів „Разом у майбутнє” у 2019 році.
 1. Про внесення змін в рішення № 2 LІ сесії селищної ради VII скликання від 18.12.2018р. «Про бюджет селищної ради на 2019 рік».
 1. Про внесення змін до Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Борівської селищної ради, затвердженого рішенням ХХХІІ сесії селищної ради V скликання від 03.10.2008 р. № 2 “Про порядок розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Борівської селищної ради”.
 1. Про затвердження Програми «Фінансової підтримки комунальних підприємств Борівської селищної ради та здійснення внесків до їх статутних  капіталів на 2019-2020 роки» та  Порядку виділення та використання коштів селищного бюджету у формі фінансової підтримки комунальних підприємств Борівської селищної ради.

8.Про створення інклюзивної групи та введення у штатний розпис посади асистента вихователя у Борівському дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) № 3 “Золота рибка”.

9.Про внесення змін в Положення про громадський бюджет смт.Борова, с.Новоплатонівка, с.Шийківка, с.Бойні, з урахуванням змін внесених рішенням ХХХVІІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 25.05.2018р.

 1. Про внесення змін в рішення ХХХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 21.12. 2017 року № 36 “Про створення координаційної ради по роботі з бюджетування за участю громадськості селищної ради”, з урахуванням змін внесених рішенням ХХХVІІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 25.05.2018 року.
 1. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність в смт. Борова по вул. Підлиманській,7-Б, гр. Клименку С.В.
 1. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Східній, гр. Колєснік Ю.В.
 1. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Макуріній Н.М.
 1. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова на території селищної ради, гр. Нерсисяну Н.Р.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Єгора Шутька, буд.26, гр. Горобчуку С.В.
 1. Про передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по пров. Першотравневому, буд.9, гр. Сосновику П.А.
 1. Про затвердження технічної документації та передачу земельної ділянки в спільну сумісну власність в смт. Борова по вул. Першотравневій, буд.66, гр. Єжовій О.М. та Єжову І.М.
 1. Про припинення права користування земельною ділянкою в смт. Борова гр. Грабар І.М.
 1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Українській,50, гр. Блащуку Д.І.
 1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Українській, гр. Блащуку Д.І.
 1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Шийківка на території Борівської селищної ради,гр. Грабар К.І.
 1. Про укладання трьохсторонньої угодипро заміну сторони Орендаряз гр.Гарної О.В. на ФОП Пангелову С.В. у Договорі оренди землі від 11.07.2018р., яка знаходиться на території Борівської селищної ради по вул.Гагаріна,2-Д, в смт. Борова   Борівського району Харківської області для обслуговування нежитлової будівлі (магазину).
 1. Про розірвання договору користування місцем розташування тимчасової споруди по вул. Миру, в смт. Борова, з гр. Канцідайло Т.М.
 2. Про поновлення договору користування місцем розташування групи тимчасових споруд в смт. Борова, на перехресті вулиць Миру та Привокзальної, ФОП Віннік Т.А.
 1. Про поновлення договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт. Борова, по вул. Миру, ФОП Савіновій Л.В.
 1. Про поновлення договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт. Борова, по вул. Миру, ФОП Пацюк О.М.
 1. Про поновлення договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт. Борова, по вул. Миру, ФОП Скоробачу А.С.
 1. Про поновлення договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт. Борова, на 14 кварталі, № 1-а, гр. Карову А.А.
 1. Про поновлення договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт. Борова, по вул. Миру, ТОВ “Балаклійське хлібоприймальне підприємство”
 1. Про поновлення договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт. Борова, по вул. Першотравневій, ФОП Тертишному І.О.
 1. Про укладання додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки від 24.01.2009р. для обслуговування шиномантажної майстерні в смт. Борова по вул. Шкільній,38-Г.