До відома депутатів селищної ради

285463995

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 18 грудня 2018 року о 09-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться LІ сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного LІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про бюджет селищної ради на 2019 рік.
 3. Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Борівської селищної ради на 2019 рік.
 4. Про затвердження Програми організації підвозу учнів та педагогічних працівників на території Борівської селищної ради на 2019 рік.
 5. Про затвердження Програми раціонального використання та охорони земель по Борівській селищній раді на 2019 рік.
 6. Про структуру виконавчого комітету селищної ради та умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування.
 7. Про встановлення вартості харчування в дошкільних навчальних закладах Борівської селищної ради.
 8. Про виділення коштів з бюджету селищної ради на проведення оплачуваних громадських робіт в 2019 році.
 9. Про розгляд рішення ХLIІ сесії Борівської районної ради VII скликання від 28.11.2018р. „Про звернення до Борівської селищної ради та сільських рад щодо виділення субвенції з їх Борівського селищного та  сільських бюджетів районному бюджету  на  фінансування в 2019 році витрат  на  організацію  харчування учнів початкових класів,  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей учасників АТО та вихованців закладів загальної середньої освіти Борівської  районної ради Харківської області, розташованих на їх підвідомчих територіях”
 10. Про розгляд рішення ХLIІ сесії Борівської районної ради VII скликання від 28.11.2018р. „Про звернення до Борівської селищної ради та сільських рад щодо виділення субвенції з їх Борівського селищного та сільських бюджетів районному бюджету на фінансування в 2019 році витрат на організацію підвозу учнів та педагогічних працівників навчальних закладів освіти, розташованих на їх підвідомчих територіях, до місць навчання та роботи, пришкільних таборів”
 11. Про розгляд рішення ХLІІІ сесії Борівської районної ради VII скликання від 12.12.2018р. „Про звернення до Борівської селищної та сільських рад про виділення субвенції з їх селищного та сільських бюджетів районному бюджету на фінансування в 2019 році  витрат на організацію роботи комунальної    установи «Борівський районний Трудовий   архів»   Борівської районної ради Харківської  області” Доповідає: Тертишний О.В. – селищний голова.
 12. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».
 13. Про розробку проектно-кошторисної документації на проведення  капітального ремонту вуличного освітлення по вулиці Польовій в смт. Борова  Борівського району Харківської області.
 14. Про укладання трьохсторонньої угодипро заміну сторони Орендаря з ФОП Назарька О.В. на ФОП Синицького С.Г. у Договорі оренди землі від 02.04.2010р., яка знаходиться на території Борівської селищної ради по вул.Миру,12-Б, в смт. Борова   Борівського району Харківської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
 15. Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої безоплатно у приватну власність, в смт. Борова по вул. Єгора Шутька,28.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки в постійне користування Головному управлінню Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій у Харківській області.
 17. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Лиманській Т.А.
 18. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Новоплатонівка по вул. Центральній,гр. Буц М.В.
 19. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Новоплатонівка, гр. Шаповаловій Л.С.
 20. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Кушину О.К.
 21. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул.Підлиманській, гр. Дерману О.М.
 22. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова, на території Борівської селищної ради, гр. Жирову Г.М.
 23. Про надання в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподар-ського виробництва по вул.Підлиманській, № 7-а, в смт. Борова, гр. Шевченку В.М.
 24. Про затвердження детального плану території.

25.Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по  вул. Центральній, гр. Курилу А.А.

 1. Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Центральній, гр. Хватову О.Є.