До відома депутатів селищної ради

285463995

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що                   14 лютого  2020 року  о 10-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться LХVІІ сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного LХVІІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2019 рік.
 3. Про розгляд листів Борівських дошкільних навчальних закладів (ясла – садок) № 1 та № 3.
 4. Про внесення змін до рішення LХIV сесії селищної ради VІІ скликання від 18.12.2019р. № 10 « Про бюджет селищної ради на 2020 рік» з урахуванням змін внесених рішенням LХVІ сесії селищної ради.
 5. Про затвердження Правил утримання домашніх тварин та інших
  тварин і поводження з ними на території Борівської селищної ради.
 6. Про внесення змін в рішення ХХVІ сесії селищної ради VІІ скликання від 26.06.2017р. № 39 “Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в по пров. Залізничному  в смт.Борова, гр. Бондарю В.М.”
 7. Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої в приватну власність, в  с. Шийківка по вул. Центральній, гр. Шишкіну М.Г.
 8. Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої в приватну власність, в с. Шийківка по вул. Миру, гр. Безкровному А.М.
 9. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Московській, № 2а/2, в смт. Борова, гр. Мартиненко Т.О.
 10. Про передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Світлій, буд. 18-А, гр. Любому С.В.
 11. Про укладання трьохсторонньої угодипро заміну сторони Орендаряз гр.  Дзюби І.А. на гр. Марущенка В.В. у Договорі оренди землі від 29.01.2020р., яка знаходиться по вул.Московській, 2а/3, в смт. Борова   Борівського району Харківської області для обслуговування нежитлової будівлі (магазину)
 12. Про укладання додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки від 26.02.2010р. для обслуговування нежитлових приміщень в смт. Борова  по     вул. Підлісній,7.
 13. Про укладання угодипро заміну сторони Орендаря з гр. Блащука Г.І. на гр. Блащук Л.Ф. у Договорі оренди землі  від 28.05.2012р., яка знаходиться по вул.Першотравневій,150, в смт. Борова  Борівського району Харківської області для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ в смт. Борова  по вул. Партизанській,1, АТ «Державний ощадний банк України».
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Амірханян А.А.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Амірханян А.А.
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Фалько О.В.
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Фалько О.В.
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення тимчасової споруди – навісу, по вул. Миру,49-е (біля авто майстерні), в смт. Борова, ФОП Калюзі О.С.
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення тимчасової споруди – пункту дрібного ремонту автомобілів та шиномонтажу, по вул. Миру,49-е (біля авто майстерні), в смт. Борова, ФОП Калюзі О.С.
 21. Про розгляд листа Борівського відділу поліції Ізюмського ВП ГУНП в Харківській області.