До відома депутатів Борівської селищної ради

22

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 29 січня 2020 року  о 10-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться LХVІ сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного LХVІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про план роботи селищної ради на 2020 рік.
 3. Про розгляд рішення LІІІ сесії районної ради VII скликання від 20.12.2019р. „Про звернення до Борівської селищної та сільських рад щодо виділення субвенції з Борівського селищного та сільських бюджетів районному бюджету для комунального некомерційного підприємства “Борівська центральна района лікарня Борівської районної ради Харківської області” на придбання в 2020 році флюорографічної плівки та хімічних реактивів для лабораторного обстеження”.

4.Про розгляд листа Районної ветеранської громадської організації “Чорнобильці Борівщини».

 1. Про затвердження Програми відшкодування різниці між розміром тарифу на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що надає Борівське комунальне водопровідно – каналізаційне підприємство, які затверджені рішенням Борівської селищної ради та розміром економічно обґрунтованих витрат Борівського комунального водопровідно – каналізаційного підприємства на 2020 рік.
 2. Про внесення доповнення до Програми економічного і соціального розвитку населених пунктів Борівської селищної ради на 2020 рік, затвердженої рішенням LXIV сесії селищної ради VII скликання від 18.12.2020р. № 11
 3. Про внесення змін до рішення LХIV сесії селищної ради VІІ скликання від 18.12.2019р. № 10 « Про бюджет селищної ради на 2020 рік».
 4. Про затвердження проекту тарифу на послуги «З поводження з побутовими відходами», що надає Борівське комунальне підприємство «Житлово – комунальне господарство».
 5. Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками житлового фонду в смт. Борова.
 6. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення будинкового комітету «14 квартал, будинок №10, (СХТ)».
 7. Про розгляд депутатського запиту депутата селищної ради Степаненко М.В.
 8. Про розгляд звернення ФОП Калюги О.С.
 9. Про укладання трьохсторонньої угодипро заміну сторони Орендаря з гр.Войтенка І.В. на гр. Стеценка І.С. у Договорі оренди землі від 20.01.2009р., яка знаходиться по вул.Московській, 70-А, в смт. Борова   Борівського району Харківської області для обслуговування нежитлової будівлі (магазину).
 10. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Миру, № 2а/3, в смт. Борова, гр. Дзюбі І.А.
 11. Про замовлення селищною радою експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Миру,№ 44, в смт. Борова для подальшого її викупу гр. Ребрій Х.Ю.
 12. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Борівської селищної ради народних депутатів від 04.03.1996 р. № 30 „Про передачу земельних ділянок у приватну власність і користування».
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул. Єгора Шутька,42, гр. Бондарю С.М.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Новоплатонівка по вул. Лісовій,5, гр. Забиренку А.О.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул. Північній,18, гр. Небувайлу О.І.
 16. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність в смт. Борова на 14 кварталі, гр. Кучмі В.І.
 17. Про затвердження проекту землеустрою та надання в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування в смт. Борова по вул. Миру,21, Комунальному початковому спеціалізованому мистецькому закладу «Борівська дитяча музична школа Борівської районної ради Харківської області».
 18. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул.Підлиманській, № 25-д, в смт. Борова, гр. Синицькому С.Г.
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Східній, гр. Крюковій О.І.
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Горького, гр. Прилєпській Н.І.
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Гагаріна, гр. Болгарській Р.В.
 22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Беденко Є.М.
 23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова в межах смт. Борова, на території селищної ради,  гр. Сотнику М.І.
 24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Новоплатонівка на території селищної ради,  гр. Скибі А.В.
 25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Новоплатонівка на території селищної ради,  гр. Скибі В.А.
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Новоплатонівка на території селищної ради,  гр. Курилу О.О.
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд по вул. Підлиманській, в с.Бойні, гр. Пономарьову О.О.
 28. Про скасування рішення Борівської селищної ради ХLV сесії VII скликання від 03.02.2014р. за № 8 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Борівської селищної ради».