До уваги ВПО!

VLtJYbk6gfQДо уваги ВПО!

 

Всеукраїнська благодійна організація «Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує родини ВПО на зустрічі-обговорення з чаюванням. Теми зустрічей:

  • «Подолання стресу» (Як розпізнати стрес у себе та своїх близьких? Чим стрес небезпечний? Як «приручити» стрес і впоратися з ним без шкоди?)
  • «Управління бюджетом і прийняття зважених рішень» (Як вести домашню бухгалтерію? Як відкладати гроші, якщо їх і так не вистачає? Як прийняти правильне рішення, про яке не доведеться пошкодувати?)
  • «Виховання дітей без покарання» (Чому метод батога і пряника калічить наших дітей? Як любов виховує краще, ніж покарання та страх?)
  • «Навички здоров’я і здорового харчування» (З чого починається наше здоров’я? Чому здорова їжа і чиста вода – це так важливо? Здорове меню «по кишені»)
  • «Ефективне спілкування» (Як наше вміння спілкуватися впливає на взаємини з оточуючими і робить наше життя легшим?)


Щоб записатися на зустрічі, подзвоніть по телефону 0508235656, час та місце проведення заходів буде повідомлене за допомогою СМС


Заходи проводяться в межах проекту «Благодійна допомога ВПО та найбільш вразливим родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» тренерами та тренерками Всеукраїнської благодійної організації «Український фонд «Благополуччя дітей» в співпраці з Diakonie Katastrophenhilfe за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини