До уваги депутатів селищної ради!

1453803032_photo   08.08.2016 року о 10-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (кім.4) /смт.Борова, вул. Миру,19/ відбудеться засідання ХІ сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Затвердження проектно – кошторисної документації на проведення капітального ремонту доріг по вул. Затишній та на 14 кварталі в смт. Борова.
 3. Про розробку проектно – кошторисної документації на проведення капітального ремонту огорожі кладовища в с. Новоплатонівка.
 4. Про внесення змін до штатного розпису.
 5. Про внесення змін в рішення № 2 IV сесії VII скликання від 24.12.2015р. “Про бюджет селищної ради на 2016рік” з урахуванням змін внесених рішенням V,VI, VII, VIII, ІХ,Х cесії селищної ради VII скликання.
 6. Звіт начальника Борівського КВКП про фінансово – господарську діяльність підприємства за І півріччя 2016 року.
 7. Про надання дозволу селищному голові на укладання договору для передачі та прийняття коштів між місцевими бюджетами Борівської селищної ради та Борівської районної ради Борівського району Харківської області на здійснення видатків місцевих бюджетів на 2017 бюджетний рік.
 8. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка,Шийківка та Бойні газопроводів та обладнання для розподілу природного газу.
 9. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Парковій, гр. Татарову С.С.
 10. 10. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок в приватну власність в смт. Борова по вул. Першотравневій, гр. Щербині С.М.
 11. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова   гр. Левун С.М.
 12. Про затвердження технічної документації та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Північній, буд.26, гр. Поляковій І.І.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Світлій,                     буд.45-а,гр.Мірошніченко Г.М.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с.Новоплатонівна по вул. Польовій,9, гр. Твердохліб М.П.
 15. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова в районі 14 кварталу, гр. Нерсісяну С.Н.
 16. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Бойні   по вул. Підлиманській, гр. Крижановському О.О.
 17. Про внесення змін в рішення LХV сесії селищної ради VІ скликання від 21.08.2015р. № 8.
 18. Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по пров. Миру з ФОП Кулієвою Є.Г.
 19. Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова на 14 кварталі з ФОП Шевцовою В.П.
 20. Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова на перехресті вулиць Миру та Привокзальної з ФОП Бізонич Л.М.
 21. Про поновлення договору оренди земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі   в смт. Борова по вул. Московській, гр.Шишкіній Т.М.
 22. Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в смт.Борова гр. Шалашному А.М.
 23. Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в смт.Борова гр. Гусєву С.Г.
 24. Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в смт.Борова гр. Амірханяну А.Ф.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі в смт.Борова по вул. Кооперативній, гр. Суботіну В.Ю.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі в смт.Борова по вул. Привокзальній, гр. Калюзі О.С.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Шапошніковій М.Г.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Гомону В.М.
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Шийківка по вул. Центральній, буд. 39, гр. Павловичу В.В.
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Центральній, гр. Павловичу В.В.
 31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Привокзальній, гр. Корінному В.Й.
 32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Привокзальній, гр. Доскачу А.В.
 1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Дякову Є.О.
 2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Висоцькій О.М.
 3. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Глухачову В.М.
 4. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Певній О.О.
 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Калюзі В.І.
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в смт. Борова по  вул. Північній, гр. Небувайлу І.З.
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в смт. Борова по                вул. Північній, гр. Небувайло Г.С.
 8. Про передачу земельної ділянки в приватну власність для обслуговування індивідуального гаража в смт. Борова на 14 кварталі, гр. Тарасюк О.О.
 9. Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої безоплатно у приватну власність, по вул. Першотравневій, в смт. Борова гр. Фролову В.І.
  1. Про списання та зняття з балансу оргтехніки та комп¢ютерної техніки.
  1. Про розгляд рішення ІХ сесії Борівської районної ради VII скликання від 12.07.2016р. „Про депутатський запит депутата районної ради         Федченка С.В. до Борівського селищного голови Тертишного О.В.”.
  1. Про початок процедури проведення конкурсу на право оренди майна, що знаходиться у спільній власності територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні.
  1. Про розгляд заяв та звернень.