До уваги депутатів селищної ради

uvaga-ogoloshennya21.03.2017 року о 10-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (кім.4) /смт.Борова, вул. Миру,19/ відбудеться засідання ХХІІ сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХХІІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про внесення змін до рішення №2 ХVII сесії селищної ради VII скликання від 20.12.2016р. “Про бюджет селищної ради на 2017 рік” з урахуванням змін внесених рішеннями XX, ХХІ сесії селищної ради                  VII скликання.
 3. Про виконання бюджету селищної ради за 2016 рік.
 4. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку населених пунктів селищної ради в 2016 році.
 5. Про розробку проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту дороги по вул. Набережній в смт. Борова Борівського району Харківської області.
 6. Про розгляд листа Борівської районної ради.
 7. Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова на перехресті Миру та Привокзальної з ФОП Горобчуком С.В.
 8. Про припинення права користування земельними ділянками громадянам селищної ради.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Миру,67, гр. Шейку Г.В.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Центральній,40, гр. Бірак Ф.М.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Центральній,38, гр. Бірак Н.А.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Центральній,78,гр. Фальку В.І.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній,46, гр. Фалько В.П.
 14. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Шийківка гр. Хватовій Л.М.
 15. Про внесення змін в рішення LХІІ сесії VІ скликання від 19.06.2015 року № 11.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Шкільній, гр. Новіковій Л.В.
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по                                  вул. Українській,41, гр. Судаковій А.С.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, по вул. Українській, гр. Судаковій А.С.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Канцідайлу Г.І.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Канцідайло Т.М.
 21. Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в смт.Борова гр. Пацьорі В.М.
 22. Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в смт.Борова гр. Авдєєвій С.І.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Лободі Ю.І.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка, на території Борівської селищної ради гр. Токаревій Л.В.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка, на території Борівської селищної ради гр. Висоцькій В.В.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка, на території Борівської селищної ради гр. Садковому М.А.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка, на території Борівської селищної ради гр. Сонгулашвілі З.В.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка, на території Борівської селищної ради   гр. Калякіну А.Ю.
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка, на території Борівської селищної ради  гр. Калякіній І.Я.
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка, на території Борівської селищної ради гр. Кун А.С.
 31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка, на території Борівської селищної ради гр. Цідилу Д.О.