До уваги депутатів селищної ради

1453803032_photo

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 18 грудня  2019 року  о 10-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться LХІV сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного LХІV сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про внесення змін в рішення №2 LІ сесії селищної ради VІІ скликання від 18.12.2018 року «Про бюджет селищної ради на 2019 рік » з урахуванням змін внесених рішенням LІI, LV, LVI, LVII, LVIIІ, LIX, LX, LXІ, LXІІ, LXІІІ сесії селищної ради.
 3. Про бюджет селищної ради на 2020 рік.
 4. Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Борівської селищної ради на 2020 рік.
 5. Про затвердження Програми організації підвозу учнів та педагогічних працівників на території Борівської селищної ради на 2020 рік.
 6. Про затвердження Програми сприяння створенню та підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Борівської селищної ради на 2020 рік.
 7. Про структуру виконавчого комітету селищної ради та умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування.
 8. Про встановлення вартості харчування в дошкільних навчальних закладах Борівської селищної ради.
 9. Про виділення коштів з бюджету селищної ради на проведення оплачуваних громадських робіт в 2020 р.
 10. Про розгляд рішення LII сесії Борівської районної ради VII скликання від 10.12.2019р. „ Про звернення до Борівської селищної та сільських рад щодо виділення субвенції з їх Борівського селищного та сільських бюджетів районному бюджету на фінансування в 2020 році витрат на організацію харчування учнів початкових класів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей учасників АТО, дітей учасників бойових дій та вихованців закладів загальної середньої освіти Борівської районної ради Харківської області, розташованих на їх підвідомчих територіях, та на фінансування витрат на харчування дітей у пришкільних таборах у літній період”
 11. Про розгляд рішення LII сесії Борівської районної ради VII скликання від 10.12.2019р. „ Про звернення до Борівської селищної ради та сільських рад щодо виділення субвенції з їх Борівського селищного та сільських бюджетів районному бюджету на фінансування в 2020 році витрат на організацію підвозу учнів та педагогічних працівників закладів освіти, розташованих на їх підвідомчих територіях, до  місць навчання  та роботи, пришкільних таборів”
 12. Про розгляд рішення LII сесії Борівської районної ради VII скликання від 10.12.2019р. „ Про звернення до   Борівської  селищної   та сільських  рад про  виділення   субвенції  з  їх селищного та сільських  бюджетів районному бюджету на фінансування  в 2020 році витрат на організацію роботи комунальної установи «Борівський     районний     трудовий    архів» Борівської районної ради Харківської області”.
 13. Про розгляд рішення LII сесії Борівської районної ради VII скликання від 10.12.2019р. „ Про звернення до   Борівської  селищної   ради про виділення субвенції з селищного бюджету районному бюджету на фінансування в 2020 році витрат на утримання стадіону “Колос” та його інфраструктури”.
 14. Про внесення змін в рішення LVI сесії VІІ скликання від 07.05.2019р. № 13 „Про встановлення ставок єдиного Податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Борівської селищної ради на 2020рік”
 15. Про внесення змін в рішення ХХХІVсесії селищної ради VІІ скликання від 21.12. 2017 року № 36 “Про створення координаційної ради по роботі з бюджетування за участю громадськості селищної ради”, з урахуванням змін внесених рішенням ХХХVІІІ, LII сесії селищної ради.
 16. Про укладання договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Борівської селищної ради з Хіменком С.М.
 17. Про укладання договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Борівської селищної ради з Релігійною організацією “Харківська місцева релігійна громада Свідків Єгови”.
 18. Про поновлення договору користування місцем розташування групи розташованих поруч тимчасових споруд в смт. Борова, по вул. Партизанській, ФОП Байбарі Г.В.
 19. Про припинення права користування земельною ділянкою в смт. Борова на 14 кварталі, гр. Шабельник Н.П.
 20. Про передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Миру, буд. 3, гр. Авраменку В.І.
 21. Про передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Покровській, буд. 20, гр. Смалю С.А.
 22. Про передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Першотравневій, буд. 65, гр. Кіріченку В.І.
 23. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність в смт. Борова на 14 кварталі, гр.Джемілєву М.Т.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул. Шкільній,3/2, гр. Вітченку В.О.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Бойні по вул. Підлиманській,95, гр. Сикало М.М.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул. Шкільній,28, гр. Андріяновій С.М.
 27. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах  с. Шийківка по вул. Центральній, гр. Шпріндель В.М.
 28. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по пров. Вишневому,гр. Степаненко М.В.
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в    с. Новоплатонівка по вул. Польовій, гр. Оганесян А.В.
 30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Першотравневій, гр.Кіріченку В.І.
 31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Пилипчуку Ю.О.
 32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Центральній,150, гр. Пилипчуку Ю.О.
 33. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Центральній,148, гр. Пилипчук Т.І.
 34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Пилипчук Т.І.
 35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в  с. Новоплатонівка по вул. Центральній, гр. Гнєдаш Н.Г.
 36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Східній, гр. Віннік С.В.
 37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Східній, гр. Грищенку Ю.М.
 38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Північній,  гр. Кравцовій Н.С.
 39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Буханько О.І.
 40. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в смт.Борова по вул. Покровській, гр. Пісковець Л.С.
 41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в смт.Борова по вул. Центральній, гр. Фроловій А.П.
 42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради, гр.Медянику А.В.
 43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах   с. Шийківка на території Борівської селищної ради, гр.Медяник О.Г.

Доповідає: Тертишний О.В. – селищний голова

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в   с. Шийківка по вул. Горького, гр. Медянику О.А.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах   с. Шийківка на території Борівської селищної ради, гр. Суліган Л.М.
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах   с. Шийківка на території Борівської селищної ради, гр. Сулігану О.Д.
 4. Про внесення змін в рішення ХХVІІІ сесії селищної ради від 31.08.2017р. № 17 “Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Шийківка, на території Борівської селищної ради, гр. Шевцовій С.Г.”