До уваги депутатів селищної ради

10-400x200

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 02 липня 2019 року  о 09-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться LVІІІ сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного LVІІІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку населених пунктів селищної ради в 2018 році.
 3. Про виконання Програми організації підвозу учнів та педагогічних працівників на території Борівської селищної ради у 2018 році.
 4. Про розгляд листів Борівського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 1
 5. Про розгляд листа Борівського комунального водопровідно -каналізаційного підприємства
 6. Про розгляд листа Борівського комунального водопровідно -каналізаційного підприємства щодо надання фінансової допомоги.
 7. Про розгляд листа Управління соціального захисту населення Борівської районної державної адміністрації
 8. Про розгляд листа Борівської ЗОШ І-ІІст. № 2 – філії ООЗ „Борівська ЗОШ І-ІІІст. № 1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника”
 9. Про розгляд листа Управління Служби безпеки України вХарківській області
 10. Про розгляд листа Ізюмської місцевої прокуратури Харківської області
 11. Про внесення змін в рішення №2 LІ сесії селищної ради VІІ скликання від 18.12.2018 року «Про бюджет селищної ради на 2019 рік » з урахуванням змін внесених рішенням LIІ, LV, LVІ, LVІІ сесії селищної ради .
 12. Про затвердження скоригованого тарифу на послуги водопостачання та водовідведення, що надає Борівське комунальне водопровідно -каналізаційне підприємство.
 13. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Борівської селищної ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2019 -2020 роки.
 14. Про внесення доповнень до Програми по забезпеченню охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на території Борівської селищної ради на 2016-2020 роки, з урахуванням змін  внесених рішенням ХХХVIII, ХLVIсесії селищної ради VII скликання.
 15. Про внесення доповнення до Програми «Ремонт покрівель багатоповерхових житлових будинків  в  смт. Борова на 2016-2020 роки» з урахуванням змін та доповнень внесених рішеннямХІХ, ХХІV сесії селищної ради VII скликання.
 16. Про розробку проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт даху будинку № 7 по пров. Миру в смт. Борова Борівського району Харківської області”.
 17. Про розробку проектно-кошторисної документації ” Капітальний ремонт будівлі Шийківського сільського клубу за адресою: вул. Миру,2, с. Шийківка, Борівський район Харківська область” .
 18. Про внесення змін в рішення ХХХІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 14.11.2017р. “Про створення  тендерного  комітету  та затвердження Положення про тендерний комітет  Борівської селищної ради”
 19. Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селища Борівського району стадіону “Колос” та його інфраструктури у комунальну власність територіальної громади селища  Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні.
 20. Про затвердження технічної документації та передачу земельної ділянки в спільну сумісну власність в смт. Борова по вул. Набережній, буд.53, гр. Гаращенко Н.В. та Петренко В.В.
 21. Про затвердження технічної документації та передачу земельної ділянки в спільну сумісну власність в смт. Борова по вул. Затишній, буд.7, кв.2, гр. Дзябурі Л.К. та Дзябурі Є.А.
 22. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Савченко С.П.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Пушкіна,буд.21 гр. Літвіновій Н.І.
 24. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у приватну власність в смт. Борова по пров. Сонячному, гр. Рудиці Л.В.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Гагаріна,буд.43, гр. Літвіновій Н.І.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Садовій, буд.25-а, гр. Гур’єву В.Г.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Гагаріна,буд.4-А, гр. Тітовій В.М.
 28. Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої в приватну власність, в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Волкову В.І.
 29. Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої в приватну власність, в с. Шийківка по вул. Центральній, гр. Жиліну А.М.
 30. Про передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Московській, буд. 56, гр. Бутову О.С.
 31. Про припинення права користування земельними ділянками в смт. Борова громадянам селищної ради.
 32. Про поновлення договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт. Борова, по вул. Східній, гр. Сосновику Ю.А.
 33. Про внесення змін до договору оренди землі від 31.12.2016р.
 34. Про скасування рішення LV сесії селищної ради VІІ скликання від 25.03.19 р. № 26 ” Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господдарства в с.Шийківка по вул. Весняній, гр. Нікітенко І.М.”
 35. Про внесення доповнення до рішення LІ сесії селищної ради VІІ скликання від 18.12.2018 року № 26 “Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування 1/2 частини нежитлової будівлі /гаража/, в смт. Борова по вул. Східній,25-а, гр. Жирову Г.Г.”
 36. Про внесення змін в рішення ХХХІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 14.11.2017 р. № 17 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка, по вул. Центральній гр.  Шпріндель В.М.”
 37. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Солонічевій Н.С.
 38. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Авдєєвій С.І.
 39. Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Шульзі Ю.О.
 40. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки в постiйне користування для обслуговування нежитлової будiвлi  в смт Борова по вул. Підлісній, 7-Г, Борівському водопровідно – каналізаційному підприємству.
 41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів в смт.Борова на 14 кварталі, гр. Малахову С.М.
 42. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Шийківка по вул. Весняній, гр. Волкову М.В.
 43. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Шийківка по вул. Весняній, гр. Волкову Р.В.
 44. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Жирову Г.Г.
 45. Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по вул. Миру,49-е, з ФОП Калюгою О.С.
 46. Про розгляд звернення депутата селищної ради Дудніка О.С.
 47. Про списання та зняття з балансу основних засобів та інших нематеріальних активів.