До уваги депутатів селищної ради

1453803032_photo

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 07 травня 2019 року  о 10-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться LVІ сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного LVІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про розгляд рішення ХLV сесії районної ради VII скликання від 14.02.2019р. „Про звернення до Борівської селищної та сільських рад щодо виділення субвенції з їх селищного та сільських бюджетів районному бюджету для Борівської центральної районної лікарні на придбання в 2019 році флюорографічної плівки та хімічних реактивів для лабораторного обстеження”.
 3. Про розгляд листа Борівського дошкільного начального закладу (ясла – садок) № 3 “Золота рибка” щодо виділення коштів для проведення ремонтних робіт в павільйонах, які розміщені на території дитячого закладу.
 4. Про внесення змін в рішення №2 LІ сесії селищної ради VІІ скликання від 18.12.2018 року «Про бюджет селищної ради на 2019 рік » з урахуванням змін внесених рішенням LIІ, LV сесії селищної ради .
 5. Про внесення доповнення до Програми «Ремонт покрівель багатоповерхових житлових будинків  в  смт. Борова на 2016-2020 роки» з урахуванням змін та доповнень внесених рішеннямХІХ, ХХІV сесії селищної ради VII скликання.
 6. Про розробку проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт даху будинку № 7 по пров. Миру в смт. Борова Борівського району Харківської області”.
 7. Про затвердження Порядку організації відбування порушником адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.
 8. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Борівській селищній раді на 2019-2020 роки.
 9. Про затвердження скоригованого тарифу на послуги водопостачання та водовідведення для населення, що надає Борівське комунальне водопровідно – каналізаційне підприємство.
 10. Про встановлення ставки транспортного податку на території Борівської селищної ради на 2020 рік.
 11. Про збір за місця для паркуваннятранспортних засобів на території Борівської селищної ради на 2020 рік.
 12. Про туристичний збір на території Борівської селищної ради на 2020 рік.
 13. Про встановлення ставок єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Борівської селищної ради на 2020рік.
 14. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік.

15. Про встановлення ставок та пільг  із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік.16

16.Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками в межах селища Борова та села Бойні на 2020 рік.

17.Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками в межах сіл Новоплатонівка та Шийківка на 2020 рік

18.Про погодження калькуляції вартості послуг по видачі технічних умов на підключення до мереж централізованого водопостачання та водовідведення, вартості витрат на полив присадибних ділянок.

19.Про замовлення селищною радою експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Миру № 20-в, в смт. Борова, для подальшого її викупу гр. Шевцовою С.Г.

20. Про замовлення селищною радою експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Миру № 49-а/2, в смт. Борова, для подальшого її викупу ФОП Марущенком В.В.

21.Про замовлення селищною радою експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Миру № 49-з, в смт. Борова, для подальшого її викупу ФОП Калюгою Т.Ф.

 1. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власностітериторіальної громади смт. Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні.
 2. Про поновлення договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт. Борова, по вул. Миру, ФОП Карапуті Я.В.
 3. Про поновлення договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт. Борова, по вул. Московській ФОП Хатнянській В.А.
 4. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Привокзальній, гр. Ляшову Г.Ф.
 5. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Привокзальній, гр. Ярмоленку В.Л.
 6. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у приватну власність в смт. Борова по вул. Східній гр. Жировій Н.Ю.
 7. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у приватну власність в смт. Борова по вул. Набережній,7, гр. Полтавцю О.В.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Першотравневій, буд.148, гр. Алімову С.М.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Центральній, буд.2, гр. Грабарю Д.О.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по пров. Центральному, буд.8, гр. Семидоцькому О.І.
 11. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Набережній,гр. Шипачовій А.А.
 12. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Центральній,гр. Хватову О.Є.
 13. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній,гр. Токарю І.Д.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну частку (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Вінніку І.І.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Східній, гр. Сукалу Г.Л.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки в постiйне користування для обслуговування нежитлової будiвлi  в смт Борова по вул. Миру, 21, КПСМНЗ „Борівська дитяча музична школа Борівської районної ради Харкiвської областi”
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки в постiйне користування для обслуговування нежитлової будiвлi  в смт Борова по вул. Затишній, 14, Харківській обласній організації українського товариства мисливців і рибалок.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Шийківка по вул. Весняній, гр. Волкову Р.В.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Шийківка по вул. Весняній, гр. Волкову М.В.
 20. Про розгляд листа Борівського відділу поліції Ізюмського ВП ГУНП в Харківській області щодо вирішення питання упровадження системи відео спостереження на території смт. Борова