До уваги депутатів селищної ради

 

20.10.2016 року о 10-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (кім.4) /смт.Борова, вул. Миру,19/ відбудеться засідання ХІV сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХІV сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про затвердження проектно – кошторисної документації на проведення капітального ремонту даху будинку № 15 на 14 кварталі в смт. Борова.
 3. Про розгляд листа Борівської районної ради (придбання підручників для учнів 4-х та 7-х класів ЗОШ)
 4. Про розгляд листа Борівської районної ради (організація харчування учнів ЗОШ)
 5. Про купівлю будівлі по вул. Миру,70, в смт. Борова.
 6. Про внесення змін в рішення № 2 IV сесії VII скликання від 24.12.2015р. “Про бюджет селищної ради на 2016рік” з урахуванням змін внесених рішенням V,VI, VII, VIII, ІХ,Х,ХІ, ХІІ cесії селищної ради VII скликання.
 7. Про затвердження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, що надає Борівське комунальне водопровідно – каналізаційне підприємство.
 8. Про «Програму по утриманню та ремонту автомобільних доріг по Борівській селищній раді на 2016-2020 роки».
 9. Про Програму «Ремонт покрівель багатоповерхових житлових будинків в  смт. Борова на 2016-2020 роки».
 10. Про внесення змін до штатного розпису селищної ради.
 11. Про внесення змін в штатний розпис Борівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1.
 12. Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова на перехресті вул. Миру та Привокзальної з ФОП Колесніковою С.А.
 13. Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова на перехресті вул. Миру та Привокзальної з ФОП Перевознік Т.О.
 14. Про припинення права користування земельними ділянками громадянам селищної ради.
 15. Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в с.Новоплатонівка гр. Шевченко Т.М.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Слобідській,7, гр. Поляковій І.І.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Центральній,39, гр. Павловичу В.В.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Східній,53,гр. Зеріній М.В.
 19. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок в приватну власність в смт. Борова гр. Колеснікову І.Й.
 20. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка, гр. Дякову Є.О.
 21. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Буряку М.І.
 22. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка, гр. Устименку В.А.
 23. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок в приватну власність в смт. Борова в районі вул. Північної гр. Тімофєєву Р.М.
 24. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова, гр. Байбарі О.М.
 25. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка в районі вул. Весняної, гр. Нікітенку В.О.
 26. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Устименко Д.С.
 27. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Певній О.О.
 28. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Глухачову В.М.
 29. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Висоцькій О.М.
 30. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Бєлік О.С
 31. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Калюзі В.І.
 32. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Партизанській, гр. Циганко О.О.
 33. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка, по вул. Миру, гр. Бірак А.М.
 34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка, по вул. Польовій, гр. Пасько М.М.
 35. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка, гр. Корні О.О.
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ для обслуговування нежитлової будівлі та споруд в смт. Борова по вул. Центральній, № 3, ПАТ „Укртелеком”
 37. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт.Борова, по вул. Українській, гр. Котову О.П.
 38. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Українській,45, гр. Котову О.П.
 39. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради, гр. Кучеру Д.М.
 40. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Семидоцькому О.О.
 41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Горянику І.Д.
 42. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Васильєвій Н.М.
 43. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка, по вул. Центральній, гр. Павлович В.М.
 44. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в смт. Борова по вул. Миру, гр. Калюзі О.С.
 45. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка, по вул. Весняній, гр. Нікітенку О.О.
 46. Про встановлення зменшеного розміру орендної плати за користування земельною ділянкою по вул. Привокзальній, 1-д, в смт. Борова, ФОП Поповій В.І.
 47. Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування топочного приміщення по вул.Миру,20, в смт.Борова, ПАТ „Райффайзен Банк Аваль”.
 48. Про надання дозволу на укладання договору суперфіція земельної ділянки по   вул. Поштовій,3, в смт. Борова.