До уваги депутатів селищної ради

22

Борівська селищна рада повідомляє, що 21 серпня 2018 року о 10-00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Миру,19, смт.Борова, малий зал, 2-й поверх) відбудеться засідання ХХХХІІІ сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХХХХІІІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про списання та зняття з балансу предметів та матеріалів і інших нематеріальних активів.
 3. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Кучеру Д.М.
 4. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Пахомову О.Ю.
 5. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Бойні на території Борівської селищної ради, гр. П”яниці М.Г.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Східній,125, гр. Блащуку П.І.
 7. Про укладання додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки від 16.02.12р. наданої для сінокосіння в смт. Борова, гр. Кулікову А.А.
 8. Про поновлення договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт. Борова по вул. Миру, ФОП Рудязі Н.М.
 9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі в смт.Борова на 14 кварталі, гр. Джемілєву М.Т.
 10. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель в смт. Борова  по вул. Центральній,  Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Доповідає: Тертишний О.В. – селищний голова

 1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Жирову Г.М.
 2. Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування 35/100 частини нежитлової будівлі та господарських будівель і споруд по вул.Миру,40,в смт.Борова гр. Ракіті А.О.
 3. Про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення в смт. Борова по вул. Миру, гр. Калюзі О.С.