До уваги депутатів селищної ради

22

Борівська селищна рада повідомляє, що  17 липня 2018 року о 10- 00 год. в малому залі селищної ради (вул. Миру,19, смт. Борова, 2-й поверх) відбудеться ХХХХІ сесія селищної ради VІІ скликання з наступним порядком денним:

1.Про виконання доходної частини бюджету селищної ради за  І півріччя 2018 року.

 1. Про внесення змін в рішення № 5 ХХХІV сесії селищної ради VII скликання від 21.12.2017р. «Про бюджет селищної ради на 2018 рік» з урахуванням змін внесених рішенням ХХХV, ХХХVІ, ХХХVІІ, ХХХVІІІ, ХХХІХ, ХХХХ сесії селищної ради VII скликання.
 2. Про внесення змін та доповнень до складу конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженої рішенням ІХ сесії селищної ради VII скликання від 27.04.17р. № 3 „Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах” з урахуванням змін внесених рішенням ХХVІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 02.08. 2017 року № 7.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Центральній,251, гр. Жирову Г.Г.
 4. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради, гр. Шулик Т.В.
 5. Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по вул. Миру, 49-е, з ФОП Калюгою О.С.
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Вінніку Р.М.
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Таранець С.О.
 8. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових приміщень в смт. Борова по вул. Підлиманській, 19,  гр. Левадній Р.М.
 9. Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування 35/100 частини нежитлової будівлі та господарських будівель і споруд по вул.Миру,40,в смт.Борова, гр. Ракіті А.О.
 10. Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування 35/100 частини нежитлової будівлі та господарських будівель і споруд по вул.Миру,40,в смт.Борова, гр. Озерній Н.С.
 11. Про розгляд заяви гр. Нерсісяна Г.Н.