До уваги депутатів селищної ради

          1453803032_photo

В приміщенні Борівської селищної ради ( вул. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх) 21 червня 2018 року  о 10-00 год. відбудеться ХХХІХ сесія селищної ради VІІ скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХХХІХ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про виділення коштів на оплату проектів – переможців конкурсу громадських проектів.
 3. Про розгляд рішення ХХХVІ сесії районної ради VІІ скликання від 18.05.2018р. “Про звернення до Борівської селищної ради щодо виділення субвенції з селищного бюджету на фінансування в 2018 році витрат на придбання оргтехніки з метою забезпечення належних умов освітнього процесу для перших класів у новому навчальному 2018-2019 році в Окружному опорному закладі “Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника”, розташованих на її підвідомчій території”
 4. Про розгляд листа Борівського районного сектору з питань пробації.
 5. Про внесення змін в рішення № 5 ХХХІV сесії селищної ради VII скликання від 21.12.2017р. «Про бюджет селищної ради на 2018 рік» з урахуванням змін внесених рішенням ХХХV, ХХХVІ, ХХХVІІ, ХХХVІІІ сесії селищної ради VII скликання.
 6. Про внесення змін до штатного розпису Борівського дошкільного навчального закладу № 3.
 7. Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в смт.Борова по вул. Центральній,гр. Столбенку М.В.
 8. Про внесення змін в рішення ХХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 21.04.2017 р. № 25 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Шкільній, в смт. Борова, гр. Пісковець Л.С.”
 9. Про внесення змін та доповнень до рішення ХLV сесії селищної ради VІ скликання від 03.02.2014 р. № 15 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва нежитлової будівлі в смт. Борова на 14 кварталі, гр. Федченку С.В.”
 10. Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по вул. Миру з ФОП Скачковим Ю.В
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Українській,6, гр. Фельцан Р.Є.
 12. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Поштовій, гр. Нікуліній Н.Ф.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою в смт. Борова по вул.Миру, гр. Назарьку О.В.
 14. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Центральній,гр. Дубограй О.В.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Нерсисяну Н.Р.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури, в смт. Борова по вул. Шкільній, гр. Шутьку С.М.
 17. Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради,гр. Кушину О.К.
 18. Про розгляд подання Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області.
 19.  Інші.