до уваги депутатів селищної ради

285463995

07.02.2018 року о 10-00 год. в малому залі селищної ради (смт. Борова, вул.. Миру,19) відбудеться засідання ХХХV сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХХХV сесії селищної ради VІІ скликання.
 1. Про звіт селищного голови.
 2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2017 рік
 3. Про план роботи селищної ради на 2018 рік.
 4. Про розробку детального плану території в межах смт. Борова (вул. Першотравнева) на території Борівської селищної ради Борівського району Харківської області.
 5. Про включення в резерв земельних ділянок в межах смт. Борова (вул. Першотравнева) на території Борівської селищної ради.
 6. Розробка генерального плану населеного пункту селища Борова.
 7. Про внесення змін в рішення ІV сесії селищної ради VІІ скликання від 24.12.2015р. № 11„Про утворення органу приватизації майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади селища Борова, сіл Шийківка, Новоплатонівка та Бойні”.
 8. Про розгляд листів Борівського КВКП.
 9. Про внесення змін в рішення № 5 ХХХІV сесії VII скликання від 21.12.2017р. “Про бюджет селищної ради на 2018 рік”.
 10. Про внесення змін до Програми задоволення культурно – масових потреб мешканців Борівської селищної ради на 2016-2020 роки, з урахуванням доповнень внесених рішенням VІІ,ХХV, ХХХІІ, ХХХІІІ сесій селищної ради VІІ скликання.
 11. Про внесення змін до штатного розпису Борівського дошкільного навчального закладу № 3.
 12. Про передачу автомашини на баланс Борівського КП „Житлово-комунальне господарство”.
 13. Про скасування рішення ХХV сесії селищної ради VІІ скликання від 29.05.17р. № 21 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки в постiйне користування для здійснення дослідної та навчальної діяльності в смт. Борова

по вул. Шкільній, ООЗ „Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів№ 1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника”

 1. Про внесення змін в рішення ХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 20.10.2016р. № 28 „Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Глухачову В.М.”
 2. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Устименку О.І.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по пров. Борівському,8, гр. Шульзі Г.І.
 4. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Підлиманській, гр. Шестопалу Р.О.
 5. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Новоплатонівка по вул. Лісовій, гр. Кучеренку А.О.

20.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по пров. Майстрів,11-А, гр. Сидоренку Ю.В.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
 2. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах смт. Борова гр. Канцідайлу Г.І.
 3. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах смт. Борова гр. Канцідайло Т.М.
 4. Про передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради, гр. Похвалій Г.М.
 5. Про внесення змін до рішення ХХХІІ сесії селищної радиVII скликання від 14.11.2017р.№ 20 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Савченко С.П.”.
 6. Про встановлення розміру орендної плати.
 7. Про надання дозволу на розробку детального плану території.
 8. Про укладання додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки від 15.04.08р. для експлуатації споруди електрозв¢язку в смт. Борова по пров. Шкільному, ТОВ „УКРТАУЕР”
 9. Про внесення доповнення до рішення V сесії селищної ради VІІ скликання від 26.01.2016р. № 4
 10. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Борщову А.В.
 11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Горбакову Ч.Т.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Лесі Українки,58, гр. Величко Ю.В.
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Лесі Українки,62, гр. Федорченко Т.С.
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Лесі Українки,60, гр. Стрільцову В.Г.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Стрільцю В.В.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Стрілець А.О.
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Пушкіна, гр. Кучер Н.А.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Пушкіна, гр. Шенкоржевській Н.К.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Федосєєву В.Г.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Літвінову І.І.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистогоселянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради гр. Єрмолі О.В.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Віннікову С.Ю.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистогоселянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради гр. Шаповаловій Л.С.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шкільній, в смт. Борова, гр. Корсакову М.А.
 25. Про розгляд листа Борівського ВП Ізюмського ВП ГУНП в Харківській області.
 26. Про розгляд рішення ХХХІ сесії Борівської районної ради VII скликання від 22.12.2017р. „Про депутатський запит депутатів районної ради Васильєва А.І. та Кравцова Г.В. до Борівського селищного голови Тертишного О.В.”
 27. Про звернення до Головного управління Держгеокадастру в Харківській області
 28. Про розгляд звернень мешканців вул. Першотравневої в смт. Борова
 29. Про розгляд звернень завідувачів Борівського ДНЗ № 1 та Борівського ДНЗ № 3