ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

08.09.2016 року о 10-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (кім.4) /смт.Борова, вул. Миру,19/ відбудеться засідання ХІІ сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХІІ сесії селищної ради VІІ скликання.

2.Про внесення змін в рішення № 2 IV сесії VII скликання від 24.12.2015р. “Про бюджет селищної ради на 2016рік” з урахуванням змін внесених рішенням V,VI, VII, VIII, ІХ,Х,ХІ cесії селищної ради VII скликання.

 1. Звіт начальника Борівського КП „ЖКГ” про фінансово – господарську діяльність підприємства за І півріччя 2016 року.
 2. Про результати інвентаризації земельних ділянок на території селищної ради.
 3. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова   гр. Голосі В.М.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Борівській селищній раді
 5. Про затвердження проекту землеустрою та продаж права оренди земельної ділянки на земельних торгах у формі аукціону.
 6. Про поновлення договору оренди земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі   в

смт. Борова по вул. Миру,18, гр. Виноградському В.І.

 1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в смт. Борова по вул. Привокзальній, гр. Калюзі О.С.
 2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Шийківка, на території Борівської селищної ради гр. Косогову В.Г.
 3. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Шийківка, на території Борівської селищної ради гр. Хватовій Л.М.
 4. 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Українській, гр. Фаліну Ю.І.
 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Першотравневій, 142, гр. Атанасову С.В.
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Павліченку Я.О.
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Благушиній І.С.
 8. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Дергаусу В.С.
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Новоплатонівка по вул. Новій, буд. 8, гр. Слотюк Л.В.
 1. Про надання дозволу на оформлення договору суборенди земельної ділянки та оформлення тех. Документації для будівництва тимчасової будівлі пересувного пункту СУГ ПАТ „Оскіл”
 2. Про встановлення зменшеного розміру орендної плати за користування земельною ділянкою по вул. Шкільній,38-д, в смт. Борова ФОП Шутьку С.М.
 3. Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по пров. Миру з ФОП Кулієвою Є.Г.
 1. Розгляд заяв та звернень.