До уваги депутатів селищної ради

285463995

21.12.2017 року о 10-00 год. в приміщенні малого залу селищної ради /смт.Борова, вул. Миру,19/ відбудеться засідання ХХХІV сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХХХІV сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про розгляд рішення ХХХ сесії Борівської районної ради VII скликання від 11.12.2017р. „Про звернення до Борівської селищної та сільських рад щодо виділення субвенції з їх селищного та сільських бюджетів районному бюджету на фінансування в 2018 році витрат на організацію роботи комунальної   установи «Борівський районний Трудовий   архів»   Борівської районної ради Харківської області”.
 3. Про розгляд рішення ХХХ сесії Борівської районної ради VII скликання від 11.12.2017р. „Про звернення щодо виділення   субвенції з Борівського селищного та сільських бюджетів районному бюджету на фінансування в 2018 році витрат на організацію харчування учнів початкових класів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей- інвалідів, дітей учасників АТО, закладів загальної середньої освіти Борівської районної ради Харківської області та вихованців Чернещинського навчальновиховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»,розташованих на їх підвідомчих територіях”.
 4. Про бюджет селищної ради на 2018 рік.
 5. Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Борівської селищної ради на 2017 рік.
 6. Про затвердження Програми організації підвозу учнів та педагогічних працівників на території Борівської селищної ради на 2018 рік.
 7. Про структуру виконавчого комітету селищної ради та умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування.
 8. Про встановлення вартості харчування в дошкільних навчальних закладах Борівської селищної ради.
 9. Про виділення коштів з бюджету селищної ради на проведення оплачуваних громадських робіт в 2018 році.
 10. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна та складу конкурсної комісії.
 11. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Буханьку О.Г.
 12. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Піщаній,17, гр. Шевченко К.С.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Колесника,26, гр. Нікольських Г.П.
 14. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Східній,22,гр. Сотніковій С.М.
 15. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Печеній Н.В.
 16. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Печеному І.М.
 17. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр.Устименко А.П.
 18. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Тарасюк О.О.
 19. Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої безоплатно у приватну власність, в смт. Борова по вул. Шкільній, № 27
 20. Про передачу земельної ділянки безоплатно у приватну власність в                смт. Борова по вул. Гагаріна, буд. 47, гр. Тюті В.І.
 21. Про розірвання договору користування місцем розташування тимчасової споруди по вул. Миру, в смт. Борова, з ФОП Рибалко Н.Г.
 22. Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по вул. Миру, з ФОП Павленко І.А.
 23. Про припинення права користування земельними ділянками громадянам селищної ради.
 24. Про укладання додаткового договору до договору оренди землі від 04.02.2009р. для обслуговування нежитлової будівлі в смт. Борова по вул. Миру ФОП Пелих В.М.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шкільній, в смт. Борова, гр. Корсакову М.А.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Північній в смт. Борова, гр. Шутько Н.Д.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Гагаріна в смт. Борова, гр. Тюті В.І.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, гр. Новосельцевій Я.О.
 29. Про розгляд подання ГУ ДФС у Харківській області.