до уваги депутатів селищної ради

1453803032_photo

14.12.2017 року о 10-00 год. в малому залі селищної ради /смт.Борова, вул. Миру,19/ відбудеться засідання ХХХІІІ сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХХХІІІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про внесення змін в рішення №2 XVII сесії VII скликання від 20.12.2016р. Про бюджет селищної ради на 2017 рік» з урахуванням змін внесених рішенням ХХ,ХХІ,XXII,XXIV, ХХV, ХХVІ, ХХVІІ, ХХVІІІ, ХХІХ, ХХХ, ХХХІ, ХХХІІ сесії селищної ради VII скликання.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Першотравневій,7, гр. Остапенко Н.О.
 4. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Горького, гр. Царьову І.І.
 5. Про укладання договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Борівської селищної ради
 6. Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по вул. Центральній з ФОП Капустіною Н.А.
 7. Про укладання договору користування місцем розташування групи розташованих поряд тимчасових споруд в смт.Борова по вул. Миру, з ФОП Колєсніковим А.П.
 8. Про припинення права користування земельною ділянкою в смт. Боровагр. Яковенку О.О.
 9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Підлісній, гр. Соколовій А.В.
 10. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в смт. Борова по вул. Підлісній, гр. Соколовій А.В.
 11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Північній в смт. Борова, гр. Шутьку Ю.М.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Федосєєву Г.В.
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Федосєєвій Н.А.
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Ворохобіній Г.Г.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Миру, гр. Гомон О.П.