До уваги депутатів селищної ради

10-400x200

06.10.2017 року о 10-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (кім.4) /смт.Борова, вул. Миру,19/ відбудеться засідання ХХХІ сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХХХІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про внесення змін в рішення №2 XVII сесії VII скликання від 20.12.2016р. Про бюджет селищної ради на 2017 рік» з урахуванням змін внесених рішенням ХХ,ХХІ,XXII,XXIV, ХХV, ХХVІ, ХХVІІ, ХХVІІІ, ХХІХ, ХХХ сесії селищної ради VII скликання.
 3. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради гр. Копійці Ю.В.
 4. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради гр. Кун А.С.
 5. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради гр. Сонгулашвілі З.В.
 6. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради гр. Калякіній І.Я.
 7. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради гр. Цідилу Д.О.
 8. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради гр. Комаровій Н.М.
 9. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Беседіній Н.О.
 10. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Євтіхієвій С.В.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній,11, гр. Косогову В.Г.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт.Борова по вул. Першотравневій,83, гр. Циганковій В.О.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт.Борова по вул. Шкільній, 36, гр. Гончаровій К.С.
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Східній, гр. Колєсніку Ю.В.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Східній, гр. Жировій Н.Ю.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Новоплатонівка по вул. Шкільній, гр. Шинкаренко Є.М.
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Миру, гр. Бірак Ф.М.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Миру, гр. Бірак А.Ф.
 19. Про припинення права користування земельною ділянкою в смт. Борова гр. Білаш Г.П.
 20. Про встановлення зменшеного розміру орендної плати за користування земельною ділянкою, наданої для обслуговування нежитлової будівлі в                      смт. Борова по вул. Миру,14, Центральному споживчому товариству.

21.Про укладання договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Борівської селищної ради

 1. Про внесення змін в рішення ХХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 21.04.2017р. № 22 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Весняній в с.Шийківка, на території   Борівської селищної ради, гр. Устименко А.П.”
 2. Про розгляд листа Борівського ВП Ізюмського ВП ГУНП в Харківській області
 3. Про розгляд листа Борівської ЗОШ І-ІІст. № 2 – філії ООЗ „Борівська ЗОШ І-ІІІст. № 1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника”