до уваги депутатів селищної ради

28546399531.08.2017 року о 10-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (кім.4) /смт.Борова,  вул. Миру,19/ відбудеться засідання ХХVІІІ сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХХVІІІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про внесення змін в рішення №2 XVII сесії VII скликання від 20.12.2016р. Про бюджет селищної ради на 2017 рік» з урахуванням змін внесених рішенням ХХ,ХХІ,XXII,XXIV, ХХV, ХХVІ, ХХVІІ сесії селищної ради VII скликання.
 3. Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селища Борівського району бортового автомобіля ГАЗ 53 у комунальну власність територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні.
 4. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Ткачову В.М.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Світлій,8, гр. Куліковій Т.М.
 6. Про надання згоди на поділ земельної ділянки.
 7. Про припинення права користування земельною ділянкою в с.Шийківка гр. Коваленко М.Д.
 8. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Центральній, гр. Устименку А.В.
 9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Першотравневій, гр. Остапенко Н.О.
 10. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Горького, гр. Царьову І.І.
 11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Барвєновій А.С.
 12. Про укладання додаткової угоди щодо заміни сторони в договорі оренди землі.
 13. Про розгляд депутатського запиту Степаненко М.В.
 14. Про розгляд колективного звернення мешканців будинку № 12-б на 14 кварталі в смт. Борова