до уваги депутатів селищної ради

285463995    02.08.2017 року о 10-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (кім.4) /смт.Борова,  вул. Миру,19/ відбудеться засідання ХХVII сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХХVІІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про внесення змін в рішення №2 XVII сесії VII скликання від 20.12.2016р. Про бюджет селищної ради на 2017 рік» з урахуванням змін внесених рішенням ХХ,ХХІ,XXII,XXIV, ХХV, ХХVІ сесії селищної ради VII скликання.
 3. Про затвердження звіту про виконання доходної частини бюджету селищної ради за І півріччя 2017 року.
 4. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Борівської селищної ради на 2017-2020 роки.
 5. Про виділення субвенції з Борівського селищного бюджету для Борівської районної лікарні.
 6. Про надання дозволу селищному голові на укладання договору для передачі та прийняття коштів між місцевими бюджетами Борівської селищної ради та Борівської районної ради Борівського району Харківської області на здійснення видатків місцевих бюджетів на 2018 бюджетний рік.
 7. Про внесення змін та доповнень до рішення ІХ сесії селищної ради                  VІІ скликання від 27.04.2016р. № 3 „Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб¢єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою та утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах”.
 8. Про внесення змін до рішення ІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 27.11.2015 р. № 4 „Про затвердження персонального складу виконавчого комітету селищної ради”.
 9. Про внесення змін в рішення ХІХ сесії селищної ради VІІ скликання від 26.01.2017р. № 11 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Косоговій О.І.”
 10. Про внесення змін в рішення ХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 20.10.2016р. № 40 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Українській   гр. Котову О.П.”
 11. Про внесення змін в рішення LХVIII сесії селищної ради VІ скликання від 10.11.2015р. № 11 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Новоплатонівка по вул. Центральній   гр. Рибалка В.В.”
 12. Про укладання договору користування місцем розташування групи розташованих поряд тимчасових споруд в смт.Борова по вул. Партизанській, з гр. Байбарою Г.В.
 13. Про укладання договору користування місцем розташування групи розташованих поряд тимчасових споруд в смт.Борова по вул. Партизанській, з гр. Байбарою Г.В.
 14. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Дідусенку В.В.
 15. Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої безоплатно у приватну власність, в смт. Борова по вул. Весняній,53, гр. Ворохобіній Н.П.
 16. Про затвердження технічної документації та передачу земельної ділянки в спільну часткову власність в смт. Борова по вул. Шкільній, буд.40, гр. Шульзі М.В. та Кушин Г.О.
 17. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Покровській, гр. Віннік Ю.О.
 18. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Москальонок Л.О.
 19. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Солянику О.Ю.
 20. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Блохіну О.О.
 21. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Твердохлібу В.М.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Весняній в с. Шийківка, на території Борівської селищної ради, гр. Устименку О.І.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Шийківка, на території Борівської селищної ради гр. Любій С.С.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в смт. Борова по вул. Привокзальній, гр. Калюзі С.В.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Весняній в с. Шийківка, на території Борівської селищної ради, гр. Токарю М.Д.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для можливого подальшого продажу права оренди на земельні ділянки шляхом аукціону, що розташовані в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради Борівського району Харківської області.
 27. Про передачу земельної ділянки безоплатно у приватну власність в смт. Борова по вул. Східній, буд.24, гр. Колєснік Т.С.
 28. Про розгляд рішення ХХІV сесії Борівської районної ради VII скликання від 14.06.2017р. „Про депутатський запит депутата районної ради Федченка С.В. до Борівського селищного голови Тертишного О.В.”
 29. Про розгляд листа Борівського комунального підприємства теплових мереж.
 30. Про розгляд подання Ізюмської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області.