До уваги депутатів селищної ради

10-400x200

26.06.2017 року об 11-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (кім.4) /смт.Борова, вул. Миру,19/ відбудеться засідання ХХVІ сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХХVІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення ХVІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 20.12.2016р. № 5 „Про структуру виконавчого комітету селищної ради та умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування”.
 3. Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селища Борівського району майна Новоплатонівської ЗОШ І-ІІ ступенів – філії ООЗ „Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника” у комунальну власність територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні.
 4. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.
 5. Про затвердження проектно – кошторисної документації на проведення капітального ремонту даху будинку № 10 по вул. Партизанській в смт. Борова.
 6. Про затвердження проектно – кошторисної документації на проведення капітального ремонту даху будинку № 1-А по вул. Привокзальній в                      смт. Борова.
 7. Про затвердження проектно – кошторисної документації на проведення капітального ремонту даху будинку № 12-Б на 14 кварталі в смт. Борова.

8.Про затвердження проектно – кошторисної документації на проведення капітального ремонту даху будинку № 16 на 14 кварталі в смт. Борова.

 1. Про внесення змін до штатного розпису Борівського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 1.
 2. Про розробку Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Борівської селищної ради на 2017-2020 роки.
 3. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Новоплатонівка гр. Калініній Є.І.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Затишній,27-а, гр. Кебенко В.М.
 5. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр.Костенку В.С.
 6. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр.Ворохобіній Н.П.
 7. Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої безоплатно у приватну власність, в смт. Борова по вул. Єгора Шутька,44, гр. Кожетову Г.Ю.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Центральній,51, гр. Кісельовій Л.М.
 9. Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої безоплатно у приватну власність, в смт. Борова по вул. Українській,9, гр. Дунаєвій Н.А.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Східній,1, гр. Коваленко В.К.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Першотравневій,4, гр. Молчановій А.О.
 12. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Полтавцевій Г.О.
 13. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, гр. Кравцовій Г.Г.
 14. Про внесення змін в рішення ХХІV сесії VІІ скликання від 21.04.2017 року № 21.
 15. Про внесення змін в рішення ІІ сесії VІІ скликання від 27.11.2015 року № 20.
 16. Про внесення змін в рішення ХІХ сесії VІІ скликання від 26.01.2017 року № 11.
 17. Про укладання договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Борівської селищної ради.
 18. Про припинення права користування земельними ділянками громадянам селищної ради.
 19. Про поновлення договору оренди земельної ділянки, наданої для сінокосіння в смт. Борова гр. Чуйку В.І.
 20. Про поновлення договору оренди земельної ділянки, наданої для сінокосіння в смт. Борова гр. Грищенко К.І.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Весняній в с. Шийківка, на території Борівської селищної ради, гр. Устименку О.І.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт.Борова, на території Борівської селищної ради гр. Шулик Т.В.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в смт. Борова по вул. Першотравневій, гр. Дудку О.О.

32.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Північній в смт. Борова, гр. Шутьку Ю.М.

 1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Першотравневій в смт. Борова, гр. Шовчко Н.В.
 2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Набережній,7, гр. Полтавцю О.В.
 3. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Набережній в смт. Борова, гр. Полтавцю О.В.
 4. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Східній,22, гр. Сотніковій С.М.
 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Підлісній, гр. Нерсісяну Г.С.
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Підлісній, гр. Нерсісян Н.С.
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по пров. Залізничному в смт. Борова, гр. Бондарю В.М.
 8. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Столбі О.В.
 9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Столбі Є.О.
 10. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Столбі Л.В.
 11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Столбі В.М.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Столбі Г.М.
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Столбі М.М.
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Штельмаху Є.О.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Рябикіну Ю.І.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Дворник К.В.
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Родімкіній Д.Д.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Скрябіній Н.М.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Кудряшову О.В.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Новоплатонівка на території Борівської селищної ради, гр. Кудряшову І.О.
 21. Про розгляд листа відділу освіти Борівської РДА.