до уваги депутатів селищної ради

1453803032_photo

29.05.2017 року об 11-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (кім.4) /смт.Борова, вул. Миру,19/ відбудеться засідання ХХV сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХХV сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про внесення змін до рішення №2 ХVII сесії селищної ради VII скликання від 20.12.2016р. “Про бюджет селищної ради на 2017 рік” з урахуванням змін внесених рішеннями XX, ХХІ, ХХІІ, ХХІV сесії селищної ради  VII скликання.
 3. Про затвердження скоригованого тарифу за утримання будинків та прибудинкових територій, індивідуально по кожному будинку, яке здійснює Борівське комунальне підприємство „Житлово-комунальне господарство”.
 4. Про затвердження Положення про конкурсну комісію, Умов проведення конкурсу та складу комісії з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на депозитних рахунках.
 5. Про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей пільгового контингенту Борівської селищної ради на 2016-2020 роки.
 6. Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої безоплатно у приватну власність, по вул. Центральній, в с. Шийківка, гр. Устименку М.О.
 7. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по  вул. Українській, гр. Фаліну Ю.І.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Шкільній,73-а, гр. Козловій Г.В.
 10. Про поновлення договору оренди земельної ділянки, наданої для сінокосіння в смт. Борова гр. Коверіну В.І.
 11. Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння в смт.Борова гр. Шутьку О.Г.
 12. Про надання згоди на поділ земельної ділянки.
 13. Про припинення права користування земельними ділянками громадянам селищної ради.
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Центральній,227, гр. Дубограй О.В.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральній в смт. Борова, гр. Дубограй О.В.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Лесі Українки,18, гр. Кобцевій В.В.
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Лесі Українки, в смт. Борова, гр. Кобцевій В.В.
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Східній, буд. 24, гр. Вінніковій О.М.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Лесі Українки,16, гр. Болгарській Н.Г.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної  дiлянки в постiйне користування для здійснення дослідної та навчальної діяльності  в смт. Борова по вул. Шкільній, ООЗ „Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника”.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Фальку В.І.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка, на території Борівської селищної ради гр. Тарасюк О.О.
 23. Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Пушкіна в смт. Борова, гр. Шокалу В.О.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Пушкіна в смт. Борова, гр. Безименній Ю.Б.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Пушкіна в смт. Борова, гр. Безименному Р.М.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Кучеру Д.М.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова на 14 кварталі, гр. Беседіній Н.О.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Північній в смт. Борова, гр. Бабенку В.І.
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ для обслуговування нежитлової будівлі, в смт. Борова по вул. Миру,20, Центральному споживчому товариству.
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ для обслуговування нежитлової будівлі, в смт. Борова по вул. Миру,20-в, ФОП Шевцову Г.Ф.
 31. Про скасування рішення ХХIVсесії селищної ради VII скликання від 21.03.2017р. № 17 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Колесніку В.Д.”
 32. Про розгляд депутатського звернення Ханейчука Ю.М.