до уваги депутатів селищної ради

1453803032_photo

21.04.2017 року о 10-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (кім.4) /смт.Борова, вул. Миру,19/ відбудеться засідання ХХІV сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХХІV сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про внесення змін до рішення №2 ХVII сесії селищної ради VII скликання від 20.12.2016р. “Про бюджет селищної ради на 2017 рік” з урахуванням змін внесених рішеннями XX, ХХІ, ХХІІ сесії селищної ради VII скликання.
 3. Про внесення доповнення в Програму економічного і соціального розвитку населених пунктів селищної ради на 2017 рік.
 4. Про внесення доповнення до рішення LVІІ сесії VІ скликання від 17.01.2015р. № 3 „Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками в межах селища Борова та села Бойні на 2015р.” з урахуванням змін внесених рішенням ІV сесії VІІ скликання від 24.12.2015р. №34.
 5. Про затвердження переліку земельних ділянок право оренди на які може бути реалізовано на земельних торгах.
 6. Про внесення змін в рішення LХІІ сесії VІ скликання від 19.06.2015 року № 11.
 7. Про внесення змін в рішення ХVІІ сесії VІІ скликання від 20.12.2016 року № 44.
 8. Про внесення змін в рішення ІІ сесії VІІ скликання від 27.11.2015 року № 23.
 9. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок в приватну власність по вул. Комарова та в межах смт. Борова   на території Борівської селищної ради, гр. Буряк О.М.
 10. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність по вул. Привокзальній в смт. Борова, гр. Корінному В.Й.
 11. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність на 14 кварталі в смт. Борова, гр. Нерсісян Н.С.
 12. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність на 14 кварталі в смт. Борова, гр. Нерсісяну Г.С.
 13. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради, гр. Сернецькому В.І.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по пров. Веселому,2, гр. Худяковій Г.І.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання в оренду земельної ділянки в смт. Борова по вул. Миру,49-А/3, гр. Марущенку В.В.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка, на території Борівської селищної ради гр. Вакульчик О.М.
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка, на території Борівської селищної ради гр. Устименко А.П.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Українській, гр. Чухіль Т.А.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Колесніка,20, гр. Болгарському В.Г.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, по вул. Колесніка, гр. Болгарському В.Г.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, по вул. Шкільній, гр. Пісковець Л.С.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, по вул. Парковій, гр. Клочко В.П.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Солянику О.Ю.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва по вул. Північній в смт. Борова гр. Небувайлу О.І.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Північній, гр. Бабенку В.І.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова о вул. Північній, гр. Шутьку Ю.М.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Північній, гр. Гончарову О.А.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова на 14 кварталі, гр. Блащук П.Д.
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова на 14 кварталі, гр. Мурмилу Ю.О.
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова на 14 кварталі, гр. Артюхіній Г.І.
 31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова на 14 кварталі, гр. Блащук М.Ю.
 32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Довгополому В.М.
 33. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Шкільній, гр. Супруну С.П.
 34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Шкільній, гр. Корсакову М.А.
 35. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Шкільній, гр. Беседіну І.І.
 36. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Шкільній, гр. Клименку С.В.
 37. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Шкільній, гр. Беседіну І.І.
 38. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Пушкіна в смт. Борова гр. Дмитренку О.В.
 39. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Пушкіна в смт. Борова гр. Безименній Ю.Б.
 40. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради, гр. Шокалу В.О.
 41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Безименному Р.М.
 42. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради, гр. Болгарському В.О.
 43. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради, гр. Болгарському В.О.
 44. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Блохіну О.О.
 45. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради гр. Твердохлібу В.М.
 46. Про розгляд звернення гр. Колесніка В.Д.
 47. Про розгляд звернення гр. Архипенка О.Д.
 48. Про розгляд звернення гр. Жук Ю.О.
 49. Про розгляд подання ГУ ДФС у Харківській області
 50. Про розгляд листа Комунальної установи ХРЦ ЗФКІСІ „Інваспорт” ХОР”.