До уваги депутатів Борівської селищної ради

1453803032_photo20.12.2016 року о 10-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (кім.4) /смт.Борова,  вул. Миру,19/ відбудеться засідання ХVІ сесії селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження порядку денного ХVІ сесії селищної ради VІІ скликання.
 2. Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень на території Борівської селищної ради.
 3. Про звіт селищного голови.
 4. Про передачу лежачих поліцейських, дорожніх знаків та плит гранітних на баланс Борівського КП „Житлово-комунальне господарство”.
 5. Про списання та зняття з балансу основних засобів.
 6. Про скасування рішення ХIV сесії селищної ради VII скликання від 20.10.2016р. № 46 „Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка, по вул. Центральній, гр. Павлович В.М.”
 7. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Кооперативній, гр. Суботіну В.Ю.
 8. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Грабарю В.П.
 9. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Тараса Шевченка, гр. Грабарю В.П.
 10. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка гр. Царьовій Т.П.
 11. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова гр. Шапошніковій М.Г.
 12. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Привокзальній, гр. Морозу Т.П.
 13. Про передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Центральній, Яблунівському Р.В.
 14. Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по вул. Миру з ФОП Гурієнко Л.А.
 15. Про укладання договору користування місцем розташування тимчасової споруди в смт.Борова по вул. Центральній з ФОП Морозом Л.О.
 16. Про розірвання договору оренди земельної ділянки.
 17. Про поновлення договору оренди земельної ділянки, наданої для сінокосіння в смт. Борова гр. Ляшову В.М.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка, по вул. Центральній, гр. Шепілову О.Ф.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка, по вул. Миру, гр. Бірак М.Ф.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка, по вул. Миру, гр. Бірак Н.А.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, по вул. Комарова, гр. Лядову М.В.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, по вул. Шкільній, гр. Татаріну Ю.А.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, гр. Нерсісян Н.С.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, гр. Нерсісян Г.С.
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ для обслуговування 7/100 частини нежитлової будівлі в смт. Борова по вул. Миру,40, гр. Тіхоновій О.І.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Кооперативній, гр. Колеснік В.В.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Шкільній, гр. Новіковій Л.В.
 28. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.
 29. Про розгляд листів Ізюмської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області.