Інформація управління соціального захисту населення Борівської РДА

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

На виконання доручення обласної державної адміністрації до листа Офісу Президента України від 20.08.2020 № 46-01/466 стосовно звернення керівника ініціативної групи ФРОНТ-ОФІС Луганської області М. Грекова управління соціального захисту населення Борівської районної державної адміністрації повідомляє наступне.

Внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку в єдиній Web-орієнтованій інформаційній технології формування сегменту «Облік ВПО» мають можливість змінити адресу для голосування під час проведення місцевих виборів.

Для цього необхідно звернутися із заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання до 10 вересня 2020 року включно відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 08 серпня 2020 року № 163 “Про Календарний план основних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року”.

Заява може бути подана до органу ведення Державного реєстру виборців у паперовій або електронній формі.

Заява у паперовій формі може бути подана виборцем особисто або через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства.

Заява в електронній формі повинна бути надіслана виборцем з використанням кваліфікованого електронного цифрового підпису (КЕП). Така заява повинна містити адресу електронної пошти, на яку виборцю може бути надіслано повідомлення про результати розгляду заяви.

  У заяві вказується адреса житла, за якою виборець фактично проживає та яку просить визначити його новою виборчою адресою.

 Виборець, нову виборчу адресу якого визначено на підставі зазначеної заяви, може звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців з новою заявою не раніше ніж через 1 рік після дати внесення до Державного реєстру виборців останньої зміни виборчої адреси такого виборця.

Під час подання заяви у паперовій формі до органу ведення Державного реєстру виборців виборець пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки або картки чи тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

Орган ведення Державного реєстру виборців під час подання виборцем заяви надає йому консультативну допомогу.

Заява в електронній формі створюється шляхом заповнення виборцем електронної форми з використанням відповідного електронного сервісу, розміщеного на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Під час заповнення виборцем електронної форми відомості, що вказуються у заяві, перевіряються засобами автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” стосовно їх повноти та відповідності ідентифікаційним даним виборця, що містяться у кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа, на якому базується кваліфікований електронний підпис.

До відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Борівської районної державної адміністрації можна звернутися за адресою: 63801, Харківська обл., Борівський р-н, смт Борова, вул. Центральна, 1, кабінет №25 (2-й поверх, праве крило). Режим роботи відділу пн-чт: з 08:00 до 17:15, пт. з 08:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00. Телефон для довідок 05759 6-12-68