Інформація Борівської селищної ради щодо продовження проведення карантинних заходів

Борівська селищна рада на виконання протоколу № 30 позачергового засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівської РДА від 29.10.2020року, повідомляє, що епідемічна ситуація в Борівському районі та в Харківській області залишається напруженою, зберігається тенденція до зростання захворюваності на СОVID-19,рівень епідемічної небезпеки поширення СОVID-19 відповідає «помаранчевому», тому проведення карантинних заходів продовжено:дотримуватися маскового режиму, витримувати  соціальну дистанцію.

Заборонено з 00.00 годин 26 жовтня 2020 року :

– приймання відвідувачів суб’єктам господарювання, які провадять діяльність у сфері культури та інших закладах розважальної діяльності;

– робота спортивних залів, фітнес-центрів тощо (окрім стадіонів на відкритому повітрі).

– відвідування отримувачів соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування) крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).

Дозволено з 00.00 годин 26 жовтня 2020 року:

-регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, крім перевезення легковими автомобілями, кількість пасажирів , включаючи водія, не більше 5-ти осіб без урахування осіб віком до 14 років, службовим та/або орендованими авто підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння, за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції.

-роботу дошкільних навчальних закладів

-роботу з 07.00 до 20.00 годин суб’єктів господарювання,  які провадять діяльність у сфері громадського харчування (кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв тощо), а також із застосуванням адресної доставки замовлень.

– роботу з 07.00 до 20.00 години суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення.

-роботу (без обмежень в часі) суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері торгівлі пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, а також діяльність закладів громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

-провадження банківської та страхової діяльності, медичної та ветеринарної практики , об’єктів поштового зв’язку.

З 23 жовтня 2020 року діє повна заборона на проведення дискотек, роботу розважальних закладів, тощо.

Також, визначено, що відповідальність за недотримання карантинних заходів несе власник зазначених вище закладів.  

Борівська селищна рада просить всіх мешканців селищної ради з відповідальністю віднестися до дотримання карантинних заходів.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я. Поважайте себе і всіх хто вас оточує.

Борівська селищна рада