Інформація Борівського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області

      Борівський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 21.08.2020 №546 «Про організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2020 році» на території Харківської області буде проводитись кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу,а саме в Борівському районі з 3 листопада 2020 року.

       Розподіл приманок з вакциною відбуватиметься шляхом розкидання із літаків над лісовими та польовими угіддями Харківської області, за винятком територій, які підпадають під заборону польотів літаків (зону NOTAM) – територій Барвінківського, Близнюківського, Борівського, Дворічанського, Ізюмського, Куп’янського районів та на території прикордонних районах з Російською Федерацією на відстані 5-10 км від кордону.

      Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна. Усередині — желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

      Дані заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудниками сказу.

      Прохання до жителів району: при виявленні приманок — не брати їх у руки і не переносити з місць розкладання.