До уваги депутатів селищної ради

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 24 грудня 2020 року  о 10-00 год. в приміщенні Борівської районної  ради (вул. Центральна,1, смт. Борова, зал, 3-й поверх/ відбудеться ІІІ сесія селищної ради VIIІ скликання з наступним порядком денним:        1.Про   затвердження   порядку денного ІІІ сесії  Борівської селищної ради VIII  скликання.

     2.Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Борівської селищної ради на 2021 рік.

3. Про створення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Борівської селищної ради. 

     4. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Борівської селищної ради.

5. Про затвердження Програми Борівської селищної ради запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру на 2021 – 2025 роки.

       6. Про затвердження Програми розвитку архівної справи комунальної установи «Борівський трудовий архів» Борівської селищної ради Харківської області.

7. Про затвердження Програми розвитку освіти «Новий освітній простір Борівщини на 2021 – 2025 роки».

      8.Про затвердження Програми розвитку вторинної медичної допомоги населенню Борівської селищної ради на 2021 – 2023 роки.

  9. Про затвердження Комплексної Програми соціального захисту населення Борівської селищної ради  на 2021 – 2025 роки.

10. Про внесення змін до Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини по Ізюмській сільській раді на 2019 -2021 роки.

        11. Про  селищний бюджет на 2021 рік.

          12.Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів в 2021 році.

   13.Про план роботи селищної ради на 2021 рік.

                 14.Про внесення змін до рішення І сесії Борівської селищної ради VIIІ скликання від 03 грудня 2020 року №7 «Про постійні комісії Борівської селищної ради та затвердження Положення про них».

         15. Про внесення змін до структури виконавчих органів ради Борівської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, затвердженої рішенням І сесії селищної ради VIІІ скликання від 03 грудня 2020 року №8.

    16.    Про встановлення вартості харчування в дошкільних навчальних закладах Борівської селищної ради на 2021 рік.

     17. Про внесення змін до рішення І сесії VІІІ скликання від 03 грудня 2020 року №10 «Про створення фінансового відділу Борівської селищної ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації».

18. Про затвердження Програми розвитку  і  підтримки комунального некомерційного підприємства «Борівський  центр первинної  медико-санітарної допомоги» Борівської селищної ради  на 2021 – 2025 роки.

19. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Покровській, гр. Білоусовій В.В.

             20. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул.Центральна,124, гр. Левун І.В.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Новоплатонівка по вул. Садовій,20, гр. Кухаркіну А.О.

22. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Ізюмське по                вул. Гагаріна, 3, гр. Вітченку О.А.

23. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підлиман по  вул. Молодіжній,  (ділянка№10),  гр. Колесник О.В.

24. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підлиман по вул. Молодіжній (ділянка№9),  гр. Колесніку Д.В.

25. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в смт.Борова по вул. Східній,  гр. Крюковій О.І.

26. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в смт.Борова на території Борівської селищної ради гр. Гунько Л.О.

27. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в смт.Борова по вул. Світлій, гр. Куліковій Т.М.

28. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в смт.Борова по вул. Центральній, гр. Левун І.В.

29. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в  с. Бахтин на території Борівської селищної ради,  гр. Семоненку Ю.М.