До відома депутатів селищної ради

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 03 вересня  2020 року  о 10-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться  LХХVІІ сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним: 1. Про затвердження порядку денного LХХVІІ сесії селищної ради VІІ скликання.

2. Про розгляд листів Борівських дошкільних навчальних закладів (ясла – садок) № 1 та № 3

3. Про розгляд листа Борівського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 1

4. Про розгляд листів Борівського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 3 «Золота рибка»

5. Про розгляд листа Окружного опорного закладу «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» та його філій

6. Про розгляд листа Комунального некомерційного підприємства “Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області”

7. Про розгляд листа Борівського районного сектору ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області

8. Про розгляд листа об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Комфорт-6».

9. Про розгляд листа об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Злагода 1Г».

10. Про внесення змін в рішення LXІV сесії селищної ради VIІ скликання від 18.12.2019 року «Про бюджет селищної ради на 2020рік» з урахування змін внесених рішенням LХVI, LХVIІ, LXIX, LXX, LXXІ, LXXІІІ, LХХІV, LХХVІ селищної ради.

11. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Борівської селищної ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2019 -2020 роки.

12. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надається  у власність шляхом викупу, гр. Ребрій Х.Ю.

13. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надається  у власність шляхом викупу, гр. Стеценку І.С.

14. Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої в приватну власність, в смт. Борова по вул. Східній, гр. Сукало Г.Л.

15. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в смт.Борова по вул. Північній,  гр. Кравцовій Н.С.

16. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в смт.Борова по вул. Московській,  гр. Грабарю О.В.

  17. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в смт.Борова по вул. Шкільній,  гр. Пісковець Л.С.

18. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в смт.Борова по вул. Садовій,  гр. Шутьку ЮМ.

19. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби по вул. Центральній, в смт. Борова,  гр.Авдєєвій С.І.

Доповідає: Тертишний О.В. – селищний голова

20. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби по вул. Центральній, в смт. Борова гр. Грищенко К.І.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул. Єгора Шутька,15, гр. Кухарській О.М.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул. Садовій,22, гр. Сіренку А.І.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  в  натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  в смт. Борова по вул. Весняній,42, та передачу даної земельної ділянки   у спільну сумісну власність гр. Колодію А.І., Колодій Н.І., Колодію В.А. та Величко О.А.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по пров. Центральному,10, гр. Чудному Є.І.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Новоплатонівка по вул. Центральній,14, гр. Слюті Г.С.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на якій розташована нежитлова будівля Борівського міського будинку культури по вул. Гагаріна,44, в  смт. Борова.

27. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Партизанській, гр. Циганко О.О.

28. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Першотравневій, гр. Бондарю В.В.

29. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Соколову І.А.

30. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, Фермерському господарству «Зібог»

31. Про передачу земельної ділянки в приватну власність в с.Новоплатонівка по вул.Садовій, буд. 25, гр. Толстяковій І.С.

32. Про передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по  вул. Підлиманській, буд. 7-б, гр. Мороз В.В.

33. Про припинення права користування земельною ділянкою в смт. Борова по   вул. Центральній, гр. Гомон О.М.

34. Про скасування рішення LХХVІ сесії селищної ради VІІ скликання від 22.07.2020р.  №36 «Про надання дозволу Борівській районній раді на розробку проєкту  землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки в постiйне користування для обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту (для обслуговування будівель та споруд стадіону «Колос») в смт. Борова по  вул. Північній, 2-А».

35. Про надання дозволу на складання технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення для сінокосіння та випасання худоби  в смт. Борова по вул. Набережній

  36. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в смт. Борова по    пров. Центральному, гр. Чудному Є.І.

37. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в смт. Борова по      пров. Комунальному, гр. Долбін В.Г.

38. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в смт. Борова по     пров. Комунальному, гр. Долбін М.П.

39. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Омельченку А.Д.

40. Про надання дозволу відділу освіти Борівської районної державної адміністрації на розробку проєкту  землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки в постiйне користування для обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту (для обслуговування будівель та споруд стадіону «Колос») в   смт. Борова по  вул. Північній, 2-А.

41. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в смт. Борова  по вул. Миру,49-а, Центральному споживчому товариству

42. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Слобідській, гр. Машкову С.А.

43. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по пров. Веселому, гр. Волкову Ю.М.

44. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в  с.Новоплатонівка по вул. Садовій, гр. Толстяковій І.С.

45. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка, на території Борівської селищної ради, гр. Сидоренку В.П.

46. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова, на території Борівської селищної ради, гр. Тіхонову С.М.

47. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Першотравневій,  гр. Шаповалу В.В.

48. Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в смт. Борова  по вул. Першотравневій, гр. Шаповалу В.В.

49. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Лесі Українки, гр. Літвіновій Н. О. 

50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Лесі Українки,60, гр. Шутько Т.О.

51. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Лесі Українки,62, гр. Шутьку Р.С.

52.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Лесі Українки,56, гр. Похвалій Г.М.

53.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Лесі Українки,58, гр. Тесло А.В.

54. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в смт.Борова по вул. Миру, гр. Зубову Є.П.

55. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в смт.Борова по вул. Миру, гр. Присухіну В.В.

56.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в смт.Борова по вул. Миру, гр. Трембаку О.О.

57. Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Печеному В.М.

58. Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Синицькому О.В.

59. Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в межах с. Шийківка на території Борівської селищної радигр. Хватовій Л.М.

60. Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Борівської селищної ради, гр. Устименку В.В.

61. Про списання та зняття з балансу основних засобів та інших нематеріальних активів.

62. Про розгляд листа фізичної особи –  підприємця Скачкова Ю.В.