До відома депутатів селищної ради

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 22 липня 2020 року  о 10-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться LХХVІ сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним: 1. Про затвердження порядку денного LХХVІ сесії селищної ради VІІ скликання.

2. Про розгляд листа Борівського комунального водопровідно – каналізаційного підприємства щодо надання фінансової допомоги.

3. Про розгляд листа Борівського комунального водопровідно – каналізаційного підприємства щодо надання фінансової допомоги.

4. Про розгляд листа Борівського комунального підприємства «Житлово – комунальне господарство» щодо надання фінансової допомоги

5. Про забезпечення встановлення вузла обліку теплової енергії в Борівському ДНЗ № 1.

6. Про розгляд листа Борівського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 1

7. Про розгляд листа Борівського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 3 «Золота рибка»

8. Про розгляд листа Борівського комунального підприємства теплових мереж

9.  Про розгляд рішення LV сесії районної ради VII скликання від 21.02.2020р. „Про звернення до Борівської селищної  та сільських рад щодо виділення  субвенції з їх селищного та сільських бюджетів районному бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання датчика Р2-3/20АРN до апарата ультразвукової діагностики для комунального некомерційного підприємства “Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області” .

10. Про розгляд рішення LІХ сесії районної ради VII скликання від 26.06.2020р. „Про звернення до Борівської селищної  та сільських рад щодо виділення  субвенції з їх селищного та сільських бюджетів районному бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання дезінфікуючих та миючих засобів для закладів загальної середньої освіти, розташованих на їх підвідомчих територіях”.

11. Про розгляд листа Борівського районного сектору ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області

12. Про розгляд листа відділу освіти Борівської районної державної адміністрації

13. Про розгляд листа Окружного опорного закладу «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» та його філій

14. Про внесення змін в рішення LXІV сесії селищної ради VIІ скликання від 18.12.2019 року «Про бюджет селищної ради на 2020рік» з урахування змін внесених рішенням LХVI, LХVIІ, LXIX, LXX, LXXІ, LXXІІІ, LХХІV селищної ради.

15. Про внесення змін до штатного розпису Борівського дошкільного навчального закладу (ясла – садок)№ 3 «Золота рибка».

16. Звіт Голови координаційної ради по роботі з бюджетування за участю громадськості селищної ради Гонтар В.В.

17. Про припинення права користування земельною ділянкою в смт. Борова по вул. Першотравневій, гр. Корнєєву Г.В.

18. Про дострокове припинення договору оренди земельної ділянки шляхом його розірвання по вул. Миру,20-г, в смт. Борова, Акціонерному товариству «Райффайзен Банк Аваль».

19. Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлових приміщень  по вул.Миру,20-г, в смт. Борова, гр.Савіновій Л.В.

20. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність в смт. Борова по вул. Миру, гр. Скрипниченку О.В.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради гр. Раєвській Л.П.

22. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Центральній,148, гр.  Пилипчук Т.І.

23. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Центральній,150, гр.  Пилипчуку Ю.О.

24. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с.Шийківка по вул.Центральній,  гр. Бірак Н.А.

25. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с.Шийківка на території Борівської селищної ради, гр. Похвалій А.С.

26. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с.Шийківка на території Борівської селищної ради, гр. Вінніку М.С.

27. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с.Шийківка по вул.Горького,  гр. Вінніку С.М.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул. Центральній,54, гр. Журович З.І.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул. Північна,12, гр. Кравцовій Н.С.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Новоплатонівка по вул. Польовій,7, гр. Оганесян А.В.

31. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд в смт. Борова по вул. Східній,1-А, гр.  Пішеходову В.Н.

32. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в смт.Борова на території Борівської селищної ради, гр. Семоненко М.Д.

33. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в смт.Борова по вул. Центральній, гр. Чудному Є.І.

34.Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби по вул. Центральній, в смт. Борова, гр. Пацьорі В.М.

35.Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої в приватну власність, в смт. Борова по вул. Московській, гр. Курочці Г.О.

36. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо вiдведення земельної  дiлянки в постiйне користування для обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту в смт. Борова по вул. Північній, 2-А, Борівській районній раді.

37. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Горького, гр. Вінніку С.А.

38. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в смт. Борова по вул. Покровській, гр. Білоусовій В.В.

39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Тараса Шевченка,55, гр. Малінці І.Ю.

40. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Східній, гр. Хлусову В.А.

41. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради, гр. Печеному В.М.

42. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради гр. Синицькому О.В.

43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Центральній,124, гр. Левун І.В.

44. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Левун І.В.

45. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Новоплатонівка, по   вул. Центральній, гр. Рудю Ю.В.

46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  с. Новоплатонівка по вул. Центральній, гр. Літвіновій Д.Ю.

47. Про розгляд звернення гр. Кохана О.С.