До відома депутатів селищної ради

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 11 червня 2020 року  о 10-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться LХХІV сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним: 1. Про затвердження порядку денного LХХІV сесії селищної ради VІІ скликання.

2.  Про розгляд листів Борівських дошкільних навчальних закладів (ясла – садок) № 1 та № 3

3. Про розгляд листа відділу освіти Борівської районної державної адміністрації.

4. Про розгляд листа ОСББ  «Привокзальна 7».

5.Про розгляд листа Окружного опорного закладу «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» та його філій

6. Про розгляд листа Комунального некомерційного підприємства «Борівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги».

7. Про розгляд листа футбольної команди «Динамо».

8. Про внесення змін в рішення LXІV сесії селищної ради VIІ скликання від 18.12.2019 року «Про бюджет селищної ради на 2020рік» з урахування змін внесених рішенням LХVI, LХVIІ, LXIX, LXX, LXXІ, LXXІІІ селищної ради.

9. Про розгляд звернення Голови координаційної  ради з питань реалізації Громадського бюджету

10. Про внесення змін в  Положення  про громадський бюджет смт.Борова, с.Новоплатонівка, с.Шийківка, с.Бойні, затверджене рішенням ХХХVІ сесії селищної ради VІІ скликання від 06.03.2018 року, з урахуванням змін внесених рішенням ХХХVІІІ, LII сесії  селищної ради VІІ скликання.

11. Про внесення змін та доповнень до Програми сприяння створенню та підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Борівської селищної ради на 2020 рік.

12. Про внесення доповнення до Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Борівської селищної ради на 2017-2020 роки.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по пров. Залізничний,2, гр. Бондарю В.М.

14. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в смт.Борова  по вул.Східній,  гр. Грищенку Ю.М.

15. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель кредитно – фінансових установ по вул.Партизанській,1, в смт. Борова,АТ «Державний ощадний банк України»  .

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Борівської селищної ради гр. Котуновій В.В.

17. Про передачу у приватну власність земельних ділянок /земельна частка (пай)/ для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради гр. Сернецькому І.М.

18. Про внесення змін в рішення ХХХІІІ сесії селищної ради VІ скликання від 29.04.2013 р. №27   „Про надання  дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/  для обслуговування нежитлової будівлі- адміністративної будівлі, в смт. Борова по вул. Миру,49-а, Центральному споживчому товариству»

19. Про встановлення ставки транспортного податку на території Борівської селищної ради на 2021рік.

20. Про збір за місця для паркування  транспортних засобів на території Борівської селищної ради на 2021 рік.

21. Про туристичний збір на території Борівської селищної ради  на 2021 рік.

22. Про встановлення ставок єдиного Податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Борівської селищної ради на 2021рік.

23.Про  встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік .

24. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік.

25. Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками в межах селища Борова та села Бойні на 2021 рік.

26. Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками в межах сіл Новоплатонівка та Шийківка на 2021 рік.

27. Про припинення дії договорів оренди земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби.

28. Про поділ земельної ділянки комунальної власності на території смт. Борова.

29. Про продовження терміну дії  договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади смт. Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні.

30. Про надання в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Небувайлу О.І.

31. Про надання в оренду земельної ділянки (під господарськими будівлями та спорудами) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Небувайлу О.І.

32. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в смт.Борова по вул. Партизанській, гр. Циганко О.О.

33. Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в смт. Борова по вул. Миру, гр. Калюзі С.М.

34. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами смт. Борова на території Борівської селищної ради, ФГ «Зібог».

35. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Соколову І.А.

36.Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Борівської селищної ради, гр. Шаповалову С.С.

37. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Горького, гр.Євтіхієвій Н.В.

38. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Східній, гр. Шевченку О.І.

39. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Східній, гр. Запорожець Н.В.

40. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Східній, гр. Кузурману В.В.

41. Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в межах смт. Борова  на території Борівської селищної ради, гр. Шутьку С.П.

42. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради,  гр. Піляшенко О.П.

43. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради, гр. Сидоренко М.О.

44. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради  гр. Семоненко М.Д.

45. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Ходячій О.Є.

46. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Садовій гр. Шутьку Ю.М.

47. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради, гр.Суліган Л.М.

48. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Шийківка на території Борівської селищної ради, гр.Сулігану О.Д.

49.  Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Горького, гр. Медянику О.А.

50. Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Гунько Л.О.

51. Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Сернецькій Ю.В.

Доповідає: Тертишний О.В. – селищний голова

52. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби  в смт. Борова.

53. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель  на яких розташовані заклади культурно – просвітницького обслуговування, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні, в смт. Борова по вул. Гагаріна,44.

54. Про списання та зняття з балансу основних засобів та інших нематеріальних активів.

55. Про функціонування громадської вбиральні в центральному парку смт. Борова.

56. Про розгляд звернення  гр. Хмельницького В.А.

57. Про розгляд звернення ОСББ «Злагода 1Г»

58. Про розгляд подання ГУ ДПС у Харківській області.