До відома депутатів селищної ради

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 06 травня  2020 року  о 10-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться позачергова LХХІІІ сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

        1. Про затвердження порядку денного LХХІІІ сесії селищної ради                       VІІ скликання.

2. Про розгляд листа Борівського комунального водопровідно – каналізаційного підприємства щодо надання фінансової допомоги.

3. Про внесення змін до рішення LХIV сесії селищної ради VІІ скликання від 18.12.2019р. № 10    « Про бюджет селищної ради на 2020 рік» з урахуванням змін внесених рішенням LХVІ, LХVІІ сесії селищної ради.

4. Про погодження калькуляції вартості витрат на полив присадибних ділянок.

5. Про внесення змін та доповнень до Програми сприяння створенню та підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Борівської селищної ради на 2020 рік.

6. Про замовлення селищною радою експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Московській,№ 70-а, в смт. Борова для подальшого її викупу гр. Стеценко І.С.

7.  Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Московській, гр. Грабарю О.В.

8.  Про надання  дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в смт. Борова  по вул. Центральній, гр. Пацьорі В.М.

9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Першотравневій, гр. Бондарю В.В.

10. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул.Миру, № 49а/3, в смт. Борова, гр. Марущенку В.В.

11. Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої в приватну власність, в смт. Борова по вул. Центральній, гр. Голику Г.В.

12. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с.Шийківка  по вул. Весняній,  гр. Нікітенко І.М.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по пров. Степовий,13, гр. Голосі В.М.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на якій розташована нежитлова будівля Шийківського сільського клубу по вул. Миру,2, в с. Шийківка

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на якій розташована нежитлова будівля Новоплатонівського  сільського клубу по вул. Центральна,58, в с. Новоплатонівка