До відома депутатів селищної ради

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 02 квітня  2020 року  о 09-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться позачергова LХХ сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

                1. Про затвердження порядку денного позачергової LХХ сесії селищної ради VІІ скликання.

2. Про внесення змін до рішення LХIV сесії селищної ради VІІ скликання від 18.12.2019р. № 10    « Про бюджет селищної ради на 2020 рік» з урахуванням змін внесених рішенням LХVІ, LХVІІ, LXIX сесії селищної ради.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на якій розташована нежитлова будівля Борівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок)№1 по вул. Поштовій,4, в   смт. Борова.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на якій розташована нежитлова будівля Борівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок)№3 «Золота рибка» на   14 кварталі,12-А, в смт. Борова.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на якій розташована нежитлова будівля Новоплатонівського фельдшерського пункту по вул. Лісовій,1-А, в с. Новоплатонівка/

6. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Борова на території Борівської селищної ради гр. Стрільцю В.В.

7. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби по вул. Центральній, в смт. Борова  гр. Любому М.І.

8. Про затвердження проекту землеустрою та надання в постійне користування земельної ділянки  для будівництва та обслуговування  будівель закладів освіти в смт. Борова по  вул. Миру,23, ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» та його філій/

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул. Східній,44, гр. Грищенку Ю.М.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по  вул. Першотравневій,1, гр. Вітченку В.М.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул. Єгора Шутька,32, гр. Єрюкіній О.М.

12.   Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в   смт. Борова по вул. Першотравневій гр. Кіріченку В.І.

13. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в межах с.Шийківка  на території Борівської селищної радигр. Жиліній Н.В.

14. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в межах с.Шийківка  на території Борівської селищної радигр.  Шипілову М.С.

15. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в межах с.Шийківка  на території Борівської селищної радигр.  Шипіловій І.А.

16. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в межах с.Шийківка  на території Борівської селищної радигр. Шишкіну О.Г.

17. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в межах с.Шийківка  на території Борівської селищної ради гр.  Шишкіній Д.С.

18. Про затвердження остаточної площі земельної ділянки, переданої в приватну власність, в с. Новоплатонівка по вул. Лісовій, гр. Синицькому І.І.

19. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність в смт. Борова по вул. Кооперативній гр.Печеному В.В.

20.Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по пров.Піщаному гр. Колеснікову К.П.

21. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул. Миру гр. Сотнікову Є.О.

22. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в  смт. Борова по вул. Гагаріна, гр. Дем’яновій Н.П.

23. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в межах с.Шийківка  на території Борівської селищної ради, гр.  Любій С.С.

24. Про передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова по вул.Миру, буд. 29, гр. Зубову Є.П.

25. Про внесення змін в рішення LХІV сесії селищної ради від 18.12.2019р.    № 40 „Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова по вул. Північній,  гр. Кравцовій Н.С.»

26. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель  на яких розташовані заклади культурно – просвітницького обслуговування, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні, в с.Шийківка по вул. Миру,2, та в с.Новоплатонівка по вул. Центральна,58.