До відома депутатів селищної ради

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 02жовтня  2020 року  о 09-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться  позачергова LХХХ сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним:

1.Про затвердження порядку денного позачергової LХХХ сесії селищної ради VІІ скликання.

2. Звіт Борівського селищного голови про свою діяльність.

         3. Про розгляд рішення LXII сесії районної ради VII скликання від 01.10.2020р. «Про звернення до Борівської селищної ради та сільських рад щодо виділення з їх Борівського селищного та сільських бюджетів районному  бюджету на фінансування в 2020 році витрат на організацію харчування дітей внутрішньо переміщених осіб в закладах загальної середньої  освіти Борівської районної ради Харківської області, розташованих на їх підвідомчих територіях».

4. Про розгляд рішення LXII сесії районної ради VII скликання від 01.10.2020р. «Про звернення до Борівської селищної ради та сільських рад щодо виділення з їх селищного та сільських бюджетів районному  бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання обладнання, необхідного для укладення з Національною службою здоров’я України додаткових пакетів на платні медичні послуги для комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної  ради Харківської області».

5. Про внесення змін в рішення LXІV сесії селищної ради VIІ скликання від 18.12.2019 року «Про бюджет селищної ради на 2020рік» з урахування змін внесених рішенням LХVI, LХVIІ, LXIX, LXX, LXXІ, LXXІII, LXXІV, LXXVІ, LXXVІІ, LXXІХ селищної ради.